צור קשר עכשיו

וילות במושבים

רעננה ומושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

וילות במושבים - אזור השרון והסביבה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

וילות ומגרשים במושבי השרון

כפי שפורסם במאמר ב-YNET, פחות מעשירית מתושבי מדינת ישראל גרים בישובים ובמועצות אזוריות החולשות על 86% משטחי הארץ ולמרות שהנתונים האלו כוללים שטחים חקלאיים, שמורות טבע, פארקים, מפעלים, בתי מלון וכמובן שגם שטחי מגורים, הם עדיין מצביעים על פער גדול לעומת שאר האוכלוסייה שמצטופפת על כ–14% מהשטחים הנותרים.

בכדי להתמודד עם הסיטואציה החלו לאפשר הפשרת שטחים למגורים במושבים רבים וכתוצאה מכך היצע הדיור כמו וילות במושבים ושטחי מגרשים לבניה עצמית עלה בהתאמה. לחברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה ניסיון עשיר בתיווך וילות במושבי השרון והסביבה ונשמח לסייע גם לכם למצוא וילה למגורים במושב.

וילות במושבים - צילום פנים

לגור בוילה במושב

כמעט מחצית מבין 9.5 מיליון התושבים שחיים במדינת ישראל חיים ב–16 ערים בלבד, כאשר יותר מ–2 מיליון מתרכזים בחמש הערים הגדולות בלבד.

בשנים האחרונות קיים ביקוש רב למגורים במושבי המרכז והשרון ובין אם מדובר על וילות במושבים, משקי עזר במושבי השרון או נחלות. המושבים מציעים סביבה רגועה יותר, ומרחב מגורים גדול יותר משמעותית. אנשים רבים אשר התרגלו כל חייהם לרעש וההמולה שמאפיינים את החיים בערי המרכז, מספרים כי הסיבה המרכזית לבחירה לעבור ולגור בוילה במושב זה החיפוש אחרי השקט, קצב אחר, רגוע יותר וכמובן מרחב מגורים גדול יותר ואת כל זה הם אכן מצאו במגורים במושב.

חשוב לדעת כי איכות החיים המוצעת במושבי המרכז והשרון היא מהגבוהות בארץ ובמדדים הסוציואקונומיים הם מוגדרים באשכול 8 המעיד על איכות האנשים מבחינה דמוגרפית כמו גם על איכות החיים בהם. 

משרדינו, "Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה" מתמחה בתיווך יוקרה ברעננה כמו גם בכל מושבי השרון ונשמח לסייע ולהיות לצדכם ברגעים משמעותיים כאלה על מנת להביא אתכם בביטחון לעסקה כדאית והכי נכונה עבורכם.

וילה במושב - צילום מהסלון החוצה

Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה – מתמחים בווילות במושבים ובתי יוקרה

במשך שנים האפשרות של מגורים במושבים הייתה שמורה לבודדים. אומנם גם כיום יש בחלק מהמושבים ועדות קבלה, אך בעבר מלבד ועדה היה גם צורך להיות בן של אחד המושבניקים הקיימים. מעבר לכך, על פי חוקי המדינה על כל נחלה חקלאית מותר היה לבנות רק שני בתים למגורים ומי שרצה לבנות יותר מכך נדרש לשלם דמי היוון בשווי 90% משווי הקרקע. התופעות האלו הביאו לכך שווילות במושבים לא היו דבר בר השגה לרבים, גם אם הכסף לא היווה בעיה.

בעקבות העדכון של תמ"א 35, בעלי נחלות יכולים כיום לבנות יותר בשטחם וכתוצאה מכך אנחנו רואים כי ההיצע הולך וגדל. כדי להציע ללקוחותינו את הווילות האיכותיות ביותר, פיתחנו שיטות עבודה ייחודיות אשר מתחילות כבר בפגישת ההכרות. כל לקוח ולקוח שמגיע אלינו ל – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מקבל יחס אישי ואת מלוא תשומת הלב כדי שנוכל להבין לפרטי פרטים את כל הדרישות ואת כל הצרכים שלו מבית מגוריו העתידי. 

עם ניסיון של יותר מ–30 שנה באיתור ותיווך יוקרה, פיתחנו קשרים אישיים וחמים עם לקוחות עבר, קבלנים ויזמים מרחבי אזור השרון והמרכז ובאפשרותנו לחשוף אתכם לפורטפוליו נכסים ייחודי הזמין רק בעבור לקוחותינו. היכולת שלנו לאבחן את הפרטים הקטנים ביותר ולמצוא וילות יוקרתיות גם במושבים הנחשקים ביותר מסייעת לנו להצליח בהתאמת הנכסים בצורה מושלמת ויעידו על כך גם יותר מ–80% לקוחותינו החוזרים.

וילה במושב רמות השבים

טיפים לרכישת וילות במושבים

  • לפני הכול בדקו מה הם תנאי הקבלה למושב ולמוסדות השונים בו. בהרבה מושבים בישראל עדיין מתקיימות ועדות קבלה (על פי חוק מותר לישוב שבו עד 600 משפחות לבצע הליך סינון תושבים חדשים)

  • בררו את כל הפרטים האפשריים על הווילה שאתם עתידים לקנות, בהרבה מקרים מיקום הווילות בנחלה יכתיב את גודל המבנה שמותר יהיה להקים לפי המפתח הבא – בית הורים עד 160 מ"ר, בית לבן ממשיך עד 160 מ"ר ובית שלישי עד 80 מ"ר. ברוב מכריע של המקרים ניתן להגדיל את המ"ר הבנוי בתוספת תשלום.

חברת Y.T.M זמינה בעבורכם לכל שאלה בהקשר לכל עסקת מקרקעין במושבים, וילות, מגרשים, נחלות – צרו אתנו קשר לפרטים או לתיאום פגישה.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

וילה במושב בצרה - חדר שינה
דילוג לתוכן