צור קשר עכשיו

פנטהאוזים למכירה

רעננה ומושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

פנטהאוזים למכירה ברעננה והשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים בשיווק פנטהאוזים בשרון

המחשבה על לפתוח את הבוקר עם כוס קפה על המרפסת ולצפות על כל העיר שמתעוררת מתחתינו יכולה לעלות חיוך על פניהם של אנשים רבים. פנטהאוזים למכירה, הם נכסים שלא קל לאתר ולמצוא – וכאן אנחנו נכנסים תמונה.

אנחנו, חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה, מובילים באיתור ומכירה של פנטהאוזים ודירות יוקרה באזור רעננה והשרון. לאורך יותר מ – 30 שנה שבהן אנחנו מתמחים בתיווך נדל"ן יוקרה, זכינו למצוא את הדירה המושלמת לאלפי ישראלים מאושרים. יש במאגר הנכסים שלנו מגוון פנטהאוזים למכירה, וילות למכירה ועוד – צרו אתנו קשר עוד היום.

פנטהאוז למכירה בשרון

מה זה פנטהאוז ומה צריך לבחון לפני רכישת פנטהאוז?

פנטהאוז, או בשמו הפחות רשמי – היא דירה הנמצאת בקומה האחרונה של בניין מגורים ולה תמיד תהיה מרפסת גג צמודה. מקור המילה מגיע מאנגלית והפירוש הוא למעשה "בית עם הצמדה" ובזכות כך מדובר על הנכס היקר ביותר בכל בניין דירות.

בהגדרה פנטהאוז אמיתי יהיה בעל מרפסת גדולה לרוב היקפית ו – 3 כיווני אוויר, דירת הפנטהאוז תתפרש על פני שטח רב, לרוב שטח של שתי דירות רגילות באותו בניין.

הביקוש הרב לדירות פנטהאוז נובע מהיצע נמוך, שכן לרוב בכל בניין מגורים יהיו 2 או/ עד 4 פנטהאוזים. בשנים האחרונות אפשר לראות כי בנינים רבים אשר עוברים תמ"א 38 מוסיפים להיצע בשוק דירות פנטהאוז נוספות.

פנטהאוז למכירה ברעננה

מצאתם פנטהאוז לרכישה? כדאי לבחון את שתי הנקודות הבאות לפני שמתחילים את המסע אל עבר הבית החדש:

  • גודל ומבנה המרפסת – בחיפוש אחר דירת פנטהאוז, חשוב מאוד לשים לב לשטח הדירה ושטח המרפסת בנפרד וזאת על מנת להבין את הפוטנציאל האמיתי של המרפסת כמו גם מבנה המרפסת (האם יש שטחים צרים שאי אפשר יהיה לנצל אותם, האם המרפסת בצורת ח' או נטו מלבנית ועוד).

  • פרויקט בניה עתידי בסמוך – אף אחד לא מעונין לקנות פנטהאוז וכעבור חצי שנה לגלות שעומדים להתחיל פרויקט תמ"א 38 בבניין ממולו. לפני שחותמים על חוזה לרכישת פנטהאוז, תמיד בדקו את תכניות המתאר ותוודאו כי הבניין לא צריך לעבור חיזוק כנגד רעידות אדמה או פרויקט דומה וכמובן שאין תכניות שכאלה למבנים שמולכם שיכולים להסתיר לכם את הנוף
סלון מרהיב של פנטהאוז למכירה באזור השרון

פנטהאוז כשדרוג או כהשקעה?

אם בוחנים את אפיקי ההשקעה הקיימים במדינת ישראל, אפשר לראות כי באופן מסורתי ההשקעה בנדל"ן היא היציבה והאמינה ביותר. בתחום הפנטהאוזים ניתן לומר שהתשואה כמעט מובטחת, בשל הביקוש הגובר לפתרונות דיור איכותיים וצמיחת שוק בתי היוקרה בארץ ובפרט באזור השרון.

אם מדובר בהשקעת נדל"ן או אם המטרה לגור ולשדרג לדירה גדולה, מרווחת עם מרפסת על הגובה, פנטהאוז זהו נכס הנדל"ן שאתם מחפשים.

בעשור האחרון אנחנו רואים עלייה מתמדת במחירים שבהן נמכרות דירות יוקרה, עם דגש על פנטהאוזים ווילות עם בריכה, והעלייה אף גדולה יותר כאשר מדובר על דירות משופצות ומרוהטות.

חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מסייעת ללקוחותיה בכל השלבים של רכישת הדירה וזה אומר שאנחנו מלווים אתכם עוד מהשלבים הראשונים שבהם עוד מגבשים את הדרישות, ועד לשלב שבו אתם עוברים לביתכם החדש עם חיוך.

צרו אתנו קשר עוד היום ונעמוד לשירותכם בכל שאלה וייעוץ.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

פנטהאוז למכירה באזור ירוק
דילוג לתוכן