צור קשר עכשיו

דו משפחתי למכירה ברעננה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

דו משפחתי למכירה ברעננה - נכסים בשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

נכסי יוקרה למכירה ברעננה והשרון

כשכמות השטחים המיועדים לבניה הולכת ומצטמצמת בכל שנה, ברעננה, כמו בהרבה מערי השרון, הביקוש גובר על ההיצע בכל הקשור לדו משפחתיים אבל למרות זאת תוכלו למצוא אצלנו ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה היצע איכותי של דו משפחתיים למכירה בערים באזור השרון וברעננה בפרט.

Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה הוקמה בשנת 2000 ומהר מאוד בנתה לעצמה שם כאחד ממשרדי התיווך הנחשבים ברעננה ואזור השרון. בזכות עבודה קפדנית ותשומת לב מקסימלית לפרטים הקטנים, אנחנו מביאים מהפכה לעולם התיווך ומציעים ללקוחותינו עסקאות נדל"ן כדאיות ומניבות. בזכות העובדה שבראש החברה עומד עו"ד תובל מלכה (קראו עלינו באודות), לקוחותינו זוכים לייעוץ מקצועי בכל הקשור לעניינים  המשפטיים, מיסוי והעלויות הכרוכות בתהליך העסקה כך שגם העסקה הכי מורכבת הופכת לנגישה ופשוטה יותר להבנה וביצוע.

סלון דו משפחתי ברעננה

דו משפחתי ברעננה - בוחרים נכון

כאשר מדברים על דו משפחתי מתכוונים לשתי יחידות דיור נפרדות הממוקמות על חלקת שטח אחת. שתי יחידות הדיור הן בעלות כניסה נפרדת ומתקיימות הלכה למעשה כשני בתים נפרדים עם קיר משותף החוצץ ביניהן. הבתים יכולים להיות במקביל אחד לשני ואז לשניהם יש חזית לרחוב או אחד אחרי השני ולחלוק שביל גישה משותף.

על פי המחוקק לכל אחד מהבתים ישנן זכויות בנייה מלאות והם מתקיימים כישויות נפרדות. המגורים בדו משפחתי נחשבים לאידיאלים בעבור זוגות צעירים המעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בשוק הנדל"ן, שכן ניתן למצוא דו משפחתיים בגדלים שונים ובטווח מחירים רחב.

לא לחינם שכבר שנים רבות רעננה נחשבת לאחד מהלוקיישנים המועדפים על הקהל הצעיר שמעוניין ליהנות מאיכות חיים גבוהה במיוחד. הדירוג הסוציו-אקונומי של רעננה הוא מהגבוהים במדינה ובזכות התכנון המוקפד של העיר היא מצליחה לשמר בצורה הרמונית את המאפיינים החקלאיים שאפיינו אותה לאורך השנים. מעבר לכך, האוכלוסייה המגוונת, איכות החיים ומערכת החינוך ברעננה היא מהטובות בארץ והעיר נחשבת לאחת הבטוחות בישראל, מה שהופך אותה למקום מושלם לגדל בו ילדים.

בנוסף לדו משפחתי תוכלו למצוא במאגר הנכסים שלנו מגוון בתי יוקרה, וילות למכירה, פנטהאוזים ועוד – מוזמנים ליצור אתנו קשר.

חצר דו משפחתי ברעננה למכירה

על הצד המשפטי שנוגע לבתים דו משפחתיים

במקרים רבים מגיעים למשרדנו אנשים שמעוניינים לרכוש יחד חלקת קרקע ולבנות עליה שני בתים דו משפחתיים לטובת מגורים של שתי משפחות שונות. במקרים מהסוג הזה עורכים הסכם שיתוף מבעוד מועד. הסכם זה מסדיר באופן ברור וקוהרנטי את כל הזכויות של שני הצדדים על הקרקע, כחלק מההסכם מגדירים את השימוש בנכסים, את המטרות, חובות אחרי זכויות ואת תכניות הבנייה. עסקאות רכישת קרקעות הן סבוכות מטבען וכאשר שני גורמים שונים מעורבים בעסקה היא נוטה להסתבך עוד יותר, לכן הסכם שיתוף במקרקעין הוא בגדר חובה שכן הוא מונע ניגוד אינטרסים ומסייע ביישוב סכסוכים שעלולים לצוץ.

במקרים שבהם שני הצדדים שלהם זכויות הבניה על הקרקע לא מסכימים ביניהם על תכניות הבניה יכול להיווצר מצב שבו לא יהיה אפשרי לרשום את הבית כחוק וכדין וגם לא לקבל היתרי בניה. מקרים אלו הם אומנם נדירים, אך כאשר רוכשים קרקע בצוותא זו היא אחת החששות שיש להתכונן אליהן מראש. במשרדנו תקבלו לצד הייעוץ המקצועי בתחום הנדל"ן גם סיוע וליווי מלא בכל ההיבטים המשפטיים כדי שנוכל להימנע מהבעיות עוד לפני שהן עולות.

לקבלת פרטים נוספים על תהליך הרישוי והוצאת היתרי בניה לדו משפחתיים ברעננה – היכנסו לאגף מחלקת הנדסה של עיריית רעננה.

דו משפחתי למכירה ברעננה - מבט מהמרפסת

טיפים לבנייה של דו משפחתי ברעננה ‏

כחלק מתהליך ההתחדשות העירונית שעוברת רעננה, העירייה מנסה לעודד בשנים האחרונות בניה של יותר דו משפחתיים בעיר והתוצאה היא שיותר לקוחות שלנו נהנים מהאפשרות לבנות את ביתם בבניה עצמית בהתאם לדרישות ולצרכים שלהם. אומנם לא בכל המקרים יש לנו את האפשרות לאתר בעבורכם מגרשים לבניה עצמית, אך כאשר הדבר מסתייע יש לנו בעבורכם כמה טיפים.

תכנון מקצועי – אנחנו ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה ממליצים לכל לקוחותינו לעבוד עם אדריכל מיומן כבר בשלב איתור המגרש שכן צורת המגרש תכתיב את צורת הבתים במיוחד בבתים דו משפחתיים. מגרש צר וארוך יצריך שביל גישה משותף, מגרש עם חזית רחבה לרחוב יאפשר להימנע משביל גישה כאשר שתי החזיתות פונות לרחוב. זאת ועוד, שלא על כל מגרש ניתן לבנות 2 בתים. אדריכל מקומי שעובד באזורכם ידע להעניק לכם את הייעוץ המרבי לגבי מה מותר ומה אסור ואיך ניתן למקסם את השטח כדי שיענה על כל צרכיכם.

התחשבות בתנאי השטח – כל חלום שיש לכם הוא טוב ויפה, אבל הדבר החשוב ביותר בבואנו לבנות בית מאפס זה להתייחס לתנאי השטח. בכל מגרש ישנם אילוצים שונים שייחודיים לאותו המגרש, בהתאם לאותם אילוצים נקבע את מיקום הדו משפחתיים בשטח וסביבם נתכנן את כל שאר האלמנטים שנרצה להציב.

תאורה – תנופת הבניה הירוקה משפיעה גם על כל נושא התכנון האדריכלי וכיום אחד מהדברים החשובים ביותר, לצד תכנון של כיווני אוויר, זה תכנון של כיווני התאורה הטבעית שנכנסת לבית. החשיבה על איך האור נכנס לבית והיכן יש צורך בהצללה מהווה כיום את אבני היסוד בחשיבה האדריכלית כיוון שהיא מובילה לצמצום הוצאות האנרגיה ולפחות זיהום סביבתי.

לפרטים נוספים על פורטפוליו הנכסים שלנו או על דו משפחתי בהוד השרון / דו משפחתי בכפר סבא – צרו אתנו קשר עוד היום.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

סלון רחב עם שטיח - דו משפחתי ברעננה
דילוג לתוכן