צור קשר עכשיו

מגרשים לבניה עצמית

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

מגרשים לבניה עצמית - YTM תיווך נדל"ן

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מומחים בתיווך מגרשים לבניה עצמית

כאשר בוחנים את שוק המגרשים לבניה עצמית אפשר לראות באופן ברור כי מדובר על גולת הכותרת של תחום הנדל"ן. אך בעוד המחשבה על בניית בית מאפס על מגרש שקנינו קוסמת לרבים, הידיעה כי ההליך כולו עשוי להיות מורכב ומסורבל עלולה להעלות חששות ולגרום לכך שנעדיף לבחור בבית מוכן כדי להקל על עצמנו את מעבר הדירה.

חברת Y.T.M. נדל"ן ותיווך יוקרה עובדת כבר למעלה מ – 30 שנה בתחום ואם יש דבר אחד שלמדנו עם השנים זה שכל עוד נקיף את עצמנו באנשי מקצוע טובים ומנוסים, נתנהל בצורה מסודרת ונעבוד סביב תקציב מדויק, אפשר גם ליהנות מהדרך. לתיאום של פגישת היכרות – צרו איתנו קשר

מגרשים לבניה עצמית

איתור מגרשים לבניה עצמית זה המומחיות של ‏Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה

גודלה של מדינת ישראל וגידול האוכלוסייה המואץ שבה הם מהגורמים הבולטים בכך שאין מספיק עתודות בניה זמינות ברחבי הארץ. בעוד שבעבר המדינה עודדה הקמה של שכונות "בנה ביתך" אשר בהן נמכרו מגרשים לבניה עצמית, כיום המדינה מעדיפה להשקיע בפרויקטים של בניה רוויה כדי להציע יותר פתרונות דיור לזוגות צעירים. אך הדבר לא אומר שמגרשים לבניה עצמית לא קיימים, זה רק אומר כי הם הפכו לקשים יותר לאיתור.

בזכות הכרות מעמיקה עם השטח, ובזכות היחסים החמים שביססנו עם השנים, יש לנו ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה גישה למגרשים לבניה עצמית במגוון ישובים ברחבי הארץ. בין הלוקיישנים שבהם נוכל לסייע לכם לאתר מגרשים תמצאו כמה מהמושבים האיכותיים בישראל כדוגמת רמות השבים, בני ציון ואחרים. אנחנו עובדים במרץ וללא לאות כדי לאתר עוד מגרשים ועוד נכסים כדי שנוכל להמשיך ולהציע לכם את כל אשר אתם מחפשים, בין שמדובר על בתי יוקרה למכירה או מגרשים לבניה עצמית.

מגרש לבניה עצמית - תפסנות יסודות בית

איך למצוא מגרשים לבניה עצמית?‏

כדי שנוכל למצוא את המגרש המושלם לבניה עצמית, אנחנו צריכים להבין את התהליך והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפרק אותו לשלבים. ככל שנשקיע יותר מחשבה בכל אחד מהשלבים האלו, כך נוכל לדייק את החיפוש שלנו ולאתר מגרש לבניה עצמית שיאפשר לנו לבנות עליו את הבית שאנחנו רוצים.

בואו ונבחן את השלבים השונים שיעזרו לנו למצוא מגרש לבניה עצמית:

אזור המגורים – השאלה המרכזית שעל בסיסה נתחיל את כל תהליך האיתור היא השאלה הגאוגרפית. כיוון שמגרשים לבניה עצמית במושבי השרון נחשבים לנדירים יותר ממגרשים לבניה בדרום, ההבנה איפה אתם מעוניינים לגור תכתיב את התקציב וגם את משך החיפוש.

תקציב – אחרי שהגדרנו באיזה אזור אנחנו מחפשים את המגרש, אנחנו יכולים להתחיל ולבנות את התקציב שלנו. חשוב לזכור כי המחיר שנשלם על הקרקע הוא רק חלק מהמחיר הסופי, שכן יש להוסיף גם את תקציב הבניה של הבית ותשלום מיסים והיטלים שונים על הפיתוח וההשבחה.

תנאי השטח – כאשר יש בידנו את אזור המגורים והתקציב אנחנו יכולים להתחיל בפועל את החיפוש אחר מגרשים למכירה, אך חשוב לזכור כי כל מגרש ומגרש מחולק בצורה אחרת וישנם מגרשים שלא בהכרח יתאימו לתוכניות שיש לכם בנוגע לבניה בפועל. כדי למנוע בעיות עתידיות מומלץ כבר בשלב האיתור לצרף את האדריכל שיתכנן את הבית.

בדיקת השטח – לפני שחותמים על הסכמים או חוזים, חשוב לבדוק את השטח גם באופן פיזי וגם מבחינת הגבלות או עיקולים שעשויים להיות קיימים. בעוד בדיקה פשוטה במנהל מקרקעי ישראל, בוועדה המקומית לתכנון ובניה והאגודה השיתופית של המושב תחשוף בעבורנו את מאחורי הקלעים של הקרקע, בדיקה פיזית תגלה לנו מה קורה בפועל בשטח ואותה מומלץ לבצע עם אנשי המקצוע הרלוונטיים.

בניית בית פרטי - מגרשים לבניה עצמית

מגרשים לבניה עצמית כהשקעה

הכלכלה הישראלית מצליחה לשמר את כוחה כבר זמן רב ובזכות כך אנחנו עדים לתקופה של עדנה בכל הקשור להשקעות בנדל"ן. אבל כחלק מהמאמצים של המדינה להילחם ביוקר המחייה, ישנן ניסיונות לשנות את מדרגות המס על רכישה של דירות להשקעה וכך אפיק השקעה בקרקע נדמה לרבים כבטוח ומניב יותר.

בעוד מיקום הקרקע משפיע באופן ישיר על מחירה, כאשר בוחנים את תחום המגרשים לבניה עצמית כהשקעה אפשר להתייחס לעוד תחום כאפיק פוטנציאלי – מגרשים חקלאיים. מגרשים חקלאיים אומנם לא מיועדים לבניה עצמית, אך אם מדובר על קרקע חקלאית אשר מיועדת להפשרה למטרות מגורים היא עשויה להניב תשואה רבה. במשרדי Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה תמצאו צוות מנוסה אשר יעזור לכם לאתר מגרשים הן לבניה עצמית והן להשקעה.

צרו אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים ולתיאום של פגישת הכרות.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

מגרש לבניה עצמית בשרון
דילוג לתוכן