צור קשר עכשיו

מגרשים למכירה

רעננה ומושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

מגרשים למכירה ברעננה והשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים בשיווק מגרשים למכירה

מגרשים למכירה הם לא דבר שקל למצוא ולמעשה התהליך של איתור מגרש יכול להימשך תקופה ארוכה שבה יש לבצע בדיקות מרובות כדי להבטיח את העסקה. חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה היא מהמובילות באיתור ומציאה של מגרשים למכירה באזור השרון והמושבים.

ברשותנו מאגר בלעדי של מגרשים לבנייה עצמאית במרכז עם דגש על מגרשים במושבי השרון. כל המגרשים שלנו מגיעים עם כל האישורים הרלוונטיים. לפרטים נוספים ולתיאום של צפיות – צרו אתנו קשר עוד היום.

מגרש למכירה באזור מתפתח בשרון

מגרשים למכירה בשרון זו ההתמחות שלנו ב – ‏Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה

בשנת 2014 התפרסם ניתוח של עתודות הקרקע לבניה בישראל ובו נמצא כי סך כל השטחים במדינה מהווים פוטנציאל לבניה של יותר מחצי מיליון דירות וזאת נוסף לשטחים שכבר גובשו לגביהן תכניות ועתידים להכיל עוד כ–200 אלף דירות למגורים. מרבית השטחים שאותרו נמצאו, למרבה ההפתעה, באזור המרכז שם אותרה קרקע שיכולה להכיל 114.5 אלף יחידות דיור כאשר מרביתם נמצאים בשטחים פתוחים ומגרשים.

חיפוש של מגרש למכירה שונה במהותו מכל סוגי חיפושי הנדל"ן. בשונה מחיפוש של דירות או בתים למגורים, כאשר אנחנו מחפשים לרכוש מגרש כדי לבנות עליו בית לא מספיק לחפש באינטרנט או לדבר עם המוכר. העובדה כי יותר מ–90% מהקרקעות בישראל שייכות למנהל מקרקעי ישראל ואי אפשר לרכוש אותן אלא רק להחכיר לתקופות קצובות, הופכת את הקרקעות הנותרות לאחד מאפיקי ההשקעה המניבים ביותר וכפועל יוצא מכך למצרך מבוקש שקשה לשים עליו את היד.

חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מציעה ליווי פרטני ואישי לאורך כל התהליך, עד למציאת המגרש המושלם בעבורך. אנחנו יודעים לאתר ולהתאים בין מגרשים למשקיעים ברמת הדיוק הגבוהה ביותר, על כך יעידו מאות ממעגל הלקוחות החוזרים שלנו.

מגרש לבנייה בשרון למכירה

דגשים שחשוב לדעת על מגרשים

קיימים שני סוגים עיקריים של מגרשים וחשוב להבין את ההבדלים ביניהם בטרם מתחילים בתהליך הרכישה.

קרקע/מגרש חקלאי למכירה – המחיר של מגרשים חקלאים נמוך משמעותית ממחירם של מגרשים המיועדים לבניה. יחד עם זאת יש רבים שקונים שטחים כאלה לאור הבטחות שהשטחים יופשרו לבניה בשנים הקרובות או "המגרשים כבר בתהליך הפשרה". רכישת מגרשים חקלאים להשקעה היא בהחלט אפשרות שעשויה להניב תשואות גבוהות ביותר באם יופשרו בעתיד. חשוב להבין שזוהי עסקה בסיכון גבוה שכן תמיד ישנה האפשרות שהקרקע לא תקבל את האישורים המתאימים ולא תותר בניה על המגרש.

מגרש לבניה
– קרקע זו כבר קיבלה את כל האישורים הרשמיים מהמדינה ולכן גם המחיר שלה יהיה גבוה יותר משל קניית קרקע חקלאית. מגרשים לבנייה עצמית נחשבים כיום לאפיק השקעה עיקרי בעבור אנשים אך גם כאן צריך לבחון כל עסקה לגופה ולהבין עד כמה תמחור העסקה הוא ריאלי ואינו מתומחר גבוה מידי והאם יש היתכנות כלכלית לעסקה.

תחום המגרשים למכירה הוא דינמי ומתאפיין בתנודות רבות וברגולציות רבות. כדי להבין מהו שווי המגרש בדיוק, צריך להביא בחשבון גורמים משתנים רבים שחלקם סמויים מהעין ורק מומחה ידע להבחין בהם. לחברתנו ניסיון מקצועי של יותר מ – 30 שנה באיתור של מגרשים למכירה במושבי השרון ונשמח לעמוד גם לשירותכם לאורך התהליך.

מגרשים למכירה 2 דונם בשרון

הפרמטרים לבחינה של מגרשים למכירה?

בואו ונבחן כמה מהפרמטרים החשובים ביותר שיש לבחון בהליך איתור המגרש:

  • הבעלות על הקרקע – כשלב ראשון, איתור  הבעלים הרשומים של הקרקע. ישנם מקרים שבהם הבעלות על הקרקע יכולה להיות תחת סכסוך משפטי או שהמדינה עדיין רשומה כבעלים, במקרים כאלו מומלץ שלא להמשיך בשאר הבדיקות שכן הסיכוי שתוכלו לממש את הזכויות על הקרקע קטנים. עוד דברים שצריך לבדוק זה שאין חובות או שעבודים ועיקולים על המגרש
  • רישום מקרקעין – עוד לפני שתבקרו במגרש, חשוב לבדוק כי אין הגבלות הנדסיות על הקרקע ושהשטח לא נכלל בתוכניות מתאר כלשהן המייעדות אותו לשימוש ציבורי.
  • ביקור בשטח – כאשר מגיעים בפעם הראשונה למגרש שאתם מתכננים לקנות, בדקו טוב טוב את הסביבה ופיתוח הסביבה, בדקו כי באזור יש את כל הדברים שחשובים לכם כמו בית ספר לילדים ושרותי רפואה וכמובן שחשוב לבדוק את הקרקע עצמה כדי להעריך את תהליך הבניה הצפוי.
  • חישוב העלויות – לאחר שבחנו את כל הפרמטרים השונים עד כאן, יש לנו מספיק כלים ונתונים כדי להעריך את שווי הקרקע ואת העלות המשוערת של הבניה והשבחת הקרקע. שלב החישובים תמיד מלחיץ, אך כאשר מדובר על רכישת מגרשים כרוכים בדבר גם גורמים משתנים רבים ולכן תמיד מומלץ להיוועץ עם איש מקצוע.


אנחנו ב Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך – צרו אתנו קשר עוד היום למאגר מגרשים ונכסים אטרקטיביים. 

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

מגרשים בשרון למכירה מיידית
דילוג לתוכן