צור קשר עכשיו

תיווך יוקרה ברעננה

בתים, וילות, מגרשים, נחלות ועוד
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

י.ת.מ. נדל"ן - תיווך יוקרה ברעננה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים בתיווך יוקרה ברעננה

שוק דירות היוקרה לא נח לרגע ואפשר לראות זאת בכך שהיקף העסקאות ממשיך במגמת צמיחה כבר למעלה משלוש שנים ברציפות. למרות השינויים והתמורות שידע שוק הנדל"ן בין השנים 2019 ו – 2021, מספר עסקאות הרכישה של דירות יוקרה צמח בכתשעה אחוזים. כמשרד תיווך יוקרה המתמחה ברעננה, הצוות שלנו ב – Y.T.M נדל"ן עוסק באופן שוטף באיתור ורכישת בתי יוקרה ברעננה וגם באזור השרון ובין הנכסים המוצעים בפורטפוליו הייחודי שלנו תוכלו למצוא פנטהאוזים עם בריכה, וילות יוקרתיות למכירה וכמובן שגם מגוון רחב של בתים צמודי קרקע.

לפרטים נוספים – צרו אתנו קשר עוד היום.

תיווך יוקרה ברעננה - י.ת.מ. נדלן

מדוע רעננה היא יעד מועדף למחפשים אחר דירות יוקרה?

רעננה הפכה לעיר מבוקשת מאוד למגורים בשנים האחרונות. היא ממוקמת במיקום טוב, יש אליה וממנה גישה נוחה בין שבתחבורה ציבורית ובין שבתשתיות כבישים, יש בה מערכת חינוך טובה, תרבות ופנאי, חיי קהילה, אוכלוסייה שנחשבת לאיכותית ובעיקר לא מעט בתים בגדלים שונים ובמקומות שונים בעיר שממתינים לך ולמשפחתך. זו הסיבה שלא מעט משפחות בוחרות בה, ובשביל למצוא ולאתר בתי יוקרה למכירה כדאי מאוד לבחור משרד תיווך יוקרה שיושב ופועל מתוך רעננה עצמה. 

כאשר בוחנים את האוכלוסייה המתגוררת ברעננה ואת איכות החיים המוצעת בעיר, אפשר להבין מדוע מכונה העיר גם "פנינת השרון". השילוב הייחודי שמציעה רעננה בין קודש לחול, בין אוכלוסייה דתית לאוכלוסייה חילונית, לצד הריבוי של ריאות ירוקות והתכנון הסביבתי המופלא של העיר הפכו את רעננה לעיר מודרנית הטבולה בפרדסים וניצבת מרחק קצר מחופי הים התיכון – אך גם לכזו שיודעת לאפשר מנוחה ושלווה לגרים בשטחה.

תיווך יוקרה ברעננה - סלון דירה יוקרתית

משרד מוביל ואיכותי לתיווך יוקרה ברעננה - 3 הפרמטרים המנצחים

רעננה כאזור התמחות – משרד תיווך יוקרה שחי ונושם את רעננה, מתמחה במגוון עסקאות נדל"ן בעיר יוכל להציע לכם הרבה יותר מגוון של נכסים בעיר העונים על הדרישות ועל ההעדפות שלכם, ולסייע לכם לבחור את הנכס הנכון עבורכם.
בשורה התחתונה, מתווך שמתמחה בעיר רעננה יהיה יותר מעורה בפרטים ובהזדמנויות נדל"ן יוקרה בעיר.

וותק וניסיון – על כל השאלות הללו אנחנו ב Y.T.M עונים בחיוב. האם יש לנו מספיק שנות ניסיון בתיווך יוקרה למשרד? האם יש לנו רזומה עשיר בעסקאות תיווך יוקרה ברעננה? האם המשרד מתמחה באזור רעננה?
חשוב להבין שבתיווך יוקרה, הניסיון הוא שעושה את ההבדל ובמיוחד כשמדובר על תיווך יוקרה ועסקאות מורכבות.

רישיון בתוקף והשכלה נוספת בתחום – החוק בישראל קובע כי מתווכים חייבים להיות בעלי רישיון בתוקף. הרישיון הוא אסמכתא לכך שהמתווך רכש ידע והשכלה בתחום. באתר של משרד המשפטים תוכלו למצוא רשימת מעודכנת של כל המתווכים המורשים. אז כמובן שהתשובה לכך היא חיובית. יותר מכך, לתובל, בעלי המשרד, יש רישיון עו"ד שמקנה יתרון עצום בניהול ההסכם ובמיוחד בעסקאות נדל"ן מורכבות.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

תיווך יוקרה ברעננה - י.ת.מ. נדלן
דילוג לתוכן