צור קשר עכשיו

מגרשים לבניה עצמית במושבים

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

מגרשים לבניה עצמית במושבים - השרון והסביבה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים בתיווך מגרשים לבניה עצמית במושבי השרון

לנו, הישראלים, יש את החלום שלנו לבנות את ביתנו מאפס ולעצב אותו בצורה מושלמת לפי רצונותינו וצרכינו. התחום של מגרשים לבניה עצמית במושבים הוא לא חדש, אך בשנים האחרונות אפשר לראות כי יותר ויותר ישראלים בוחנים את האפשרות זו ובהתאם כמות המגרשים הזמינים נמצאת בירידה. כמשרד תיווך ברעננה המתמחה כבר שנים רבות באיתור מגרשים למכירה המיועדים למגורים, תוכלו למצוא אצלנו ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מגרשים איכותיים שממתינים בעבורכם במושבים היוקרתיים ביותר באזור השרון.

לתיאום פגישת הכרות וייעוץ – צרו אתנו קשר עוד היום.

בניית יסודות במגרש לבניה עצמית במושבים

Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה איתכם לאורך כל התהליך לרכישת מגרש לבניה עצמית

כמו בכל דבר שקשור להקמת בית, אל תוך מארג השיקולים הכלכליים נכנסים גם שיקולים רגשיים ודרישות נקודתיות. כאשר מדובר על תהליך ממושך כמו זה שצפוי סביב איתור ורכישת מגרש לבניה עצמית במושב, חשוב שלצידכם יהיה איש מקצוע מיומן שיוכל להציע זווית מבט נקיה ולא משוחדת. ההחלטה על רכישת קרקע היא החלטה מהותית והיא צריכה להכיל בתוכה שיקולים מידיים, אך גם שיקולים עתידיים שלא תמיד אפשר לקלוע בהם בצורה מדויקת. מתוך ניסיוננו המקצועי וההכרות שלנו עם תנאי השטח וזמינות המגרשים באזור השרון והמרכז, אנחנו מציעים ללקוחותינו ליווי פרסונלי יותר שיתאים את עצמו למערך השיקולים הספציפי שמתאים להם.

למשרדנו ניסיון מקצועי של למעלה מ – 30 שנה בתיווך דירות יוקרה ברעננה ובאזור השרון. בזכות הקשרים המקצועיים והאישיים שביססנו לאורך השנים האלו, ובזכות החתירה למקצועיות שמובילה אותנו מיומנו הראשון, פיתחנו פורטפוליו נכסים בלעדי שמבוסס על הנכסים האיכותיים ביותר שזמינים באזורנו. לצד שירותי איתור ותיווך אנחנו מציעים גם ליווי מקצועי מעורך דין מוסמך לכל העסקה וכמובן ליווי צמוד בכל ההליכים הפרוצדוראליים.

בניית יסודות במגרש לבניה עצמית במושבים

דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים מגרש לבניה עצמית

עלויות בניה – הדבר שהכי חשוב להכליל בתוך סך השיקולים הכלכליים שכרוכים ברכישת מגרש לבניה עצמית הוא כמובן סכום עלויות הבניה של הבית עצמו. במקרים רבים אנשים רוכשים מגרשים ולאחר מכן הם מגלים כי אין בידם את התקציב הנדרש לסיים את הבניה בהתאם לתוכניות, מדובר על עוגמת נפש גדולה שיכולה להיחסך אם רק נזכור להחשיב את עלויות הבניה המשוערות לתקציב הכללי של רכישת הקרקע.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן – אחת ההגדרות המרכזיות שיכתיבו את שווי הנכס הוא מיקום הקרקע וייעודה. אנשי משפחה אשר מעוניינים לבנות את ביתם על המגרש שאותו הם רוכשים, יעדיפו ככל הנראה לבחור מגרש בהתאם לצרכי הילדים והמשפחה כדי שאיכות החיים שלהם תהיה הטובה ביותר. לעומת זאת, רוכשים אשר מסתכלים על המגרש כהשקעה עשויים במקרים מסוימים לרכוש קרקע שאין לה אישורי בניה מתוך ידיעה שבעתיד שווי הנכס יעלה בהתאם להפשרת הקרקעות.

ממי רוכשים את הקרקע – על פי רוב ישנם שלושה גורמים עיקריים אשר מהם אנחנו יכולים לרכוש מגרשים לבניה עצמית במושבים. הראשון, אנשים פרטיים אשר להם מלוא הזכויות על הקרקע ומולם מתנהלת עסקת הרכישה. השני שיכול להחזיק בזכויות על הקרקע הוא הרשות המקומית, אך במקרים שכאלו חשוב לבדוק האם לרשות ישנה הרשאה מהמדינה לשכור בקרקע. הגורם השלישי הוא המדינה עצמה באמצעות מנהל מקרקעי ישראל אך רכישות אלו הן הזן הנדיר ביותר שכן הן כפופות למכרזים ותקנות מרובות. לפני כל רכישה בדקו את הרישום בטאבו בעזרת השירות שניתן על ידי משרד הבינוי והשיכון.

שרטוט סכמטי - מגרש לבניה עצמית במושב
  • מצאתם שטח? הגיעו עם מומחים – לפני שחותמים על עסקת המכירה באופן סופי, חשוב להגיע עם מומחים לסקירה של השטח. בעל הזכויות על הקרקע לוקח על עצמו באופן טבעי את כלל הזכויות על הקרקע, אך חשוב לבדוק כי אין גם בעיות נסתרות מהעין. הגיעו לסיור מקדים שכזה עם שמאי מקרקעין ועם מתווך כדי לוודא את גבולות השטח ולבדוק האם ישנן עיקולים או בעיות כל שהן ברישום בטאבו ועוד.

  • אל תשכחו את ועדת הקבלה – אומנם לא בכל המושבים בארץ יש כיום ועדות קבלה, אך זוהי האחריות שלכם לוודא כי אכן תוכלו לגור ביישוב שבו אתם רוכשים את הקרקע. עוד לפני שאתם חותמים על המסמכים, ערכו ביקור במושב ודברו עם התושבים במקום כדי להבין אם יש ועדת קבלה ואם כן מה עליכם לעשות כדי להתקבל למגורים באותו המושב.

 

מאיתור הקרקע ועד לרכישתה – ליווי מקצועי ואישי הוא הדבר החשוב ביותר

הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות כדי להיות רגועים לאורך תהליך רכישת המגרש שעליו תבנו את בית חלומותיכם, זה לצאת לדרך עם ליווי מקצועי שיודע את הדרך ויעזור לכם לראות בעיות עוד לפני שהן צצות. 

לאורך כל התהליך תמצאו אצלנו אוזן קשבת וטיפים מקצועיים, לצד מסירות וזמינות מלאה. בעבורנו הדבר החשוב ביותר הוא השירות שאנחנו נותנים ללקוחותינו ולכן תמיד נעשה את הצעד הנוסף כדי להבטיח את שביעות רצונכם. לתיאום של פגישת הכרות, אתם מוזמנים ומוזמנות ליצור אתנו קשר עוד היום.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

אילוסטרציה - מגרשים לבניה עצמית במושבים
דילוג לתוכן