צור קשר עכשיו

נחלות למכירה בשרון

נחלות במושבי השרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

נחלות למכירה בשרון - י.ת.מ. תיווך יוקרה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים בנחלות למכירה בשרון

נחלות למכירה באזור השרון הן דבר שקשה למצוא באופן כללי, ועוד יותר קשה למצוא נחלות למכירה במחירים שפויים שיש להן כבר היתרי בניה למגורים. כבר יותר מעשור שלנדל"ן באזור השרון בכלל, ובמושבי השרון בפרט, יש ביקוש גבוה ביותר ובהתאם המחירים הרקיעו לשחקים. רבים מלקוחותינו ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מגיעים אלינו שנסייע בידם למצוא נחלה למכירה באזור השרון שתתאים לצרכיהם ושנלווה אותם בסגירת העסקה.

משרדנו מציע גישה ייחודית לאיתור נחלות במושבים המבוססת על היכרות מעמיקה עם האזור וקשרים חמים עם אלפי לקוחות עבר. Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מובילה את תחום תיווך היוקרה כבר שנים רבות ובזכות כך יש באפשרותנו להציע פורטפוליו נכסים יוקרתי וייחודי אשר מוצע באופן בלעדי ללקוחותינו בלבד.

לקביעת פגישת היכרות – צרו אתנו קשר.

חדר מעוצב בבית - נחלה למכירה בשרון

איפה נמצאות הנחלות היוקרתיות בשרון?‏

על פי קובץ ההחלטות של מועצת מקרקעי ישראל, ההגדרה לנחלה היא – "קרקע חקלאית בגודל שקבע שר החקלאות ופיתוח הכפר בהתייעצות עם הרשות לתכנון ופיתוח במשרד החקלאות ופיתוח הכפר, המיועדת למתיישב לצורך מגוריו ופרנסתו מהמשק החקלאי שפותח או יפותח בה". על פי רוב הנחלות מחולקות לשלושה חלקים: חלק המיועד למגורים, חלק המיועד לעבודה חקלאית וחלק שלישי שמיועד לשימוש הציבור כחלק מהאגודה החקלאית שבשטחה נמצאת הנחלה.

כפי שאפשר להבין מההגדרה מדובר על שטחים רחבי ידיים אשר משלבים עבודה ומגורים ולפיכך הם נמצאים בעיקר במושבים השונים. 

בין המושבים בשרון שבהם משרדינו מתמחה נמצא למצוא את בני ציון, בצרה, רמות השבים, רשפון, עין ורד, עין שריד, שדה ורבורג, בית יצחק גאולים ועוד.

שדה נחלה ביישובי השרון

מכירת נחלות בשרון - כל מה שחשוב לדעת

שיטת הפעולה המועדפת של הרשות למקרקעי ישראל היא שימוש באסטרטגיה של חכירת הקרקע. במשך שנים האפשרות לרכוש נחלה בשרון הייתה סבוכה בהליכים בירוקרטיים ובמציאת פתרונות יצירתיים לקושיות משפטיות מורכבות, אך כיום מצב הדברים השתנה מעט והשוק פתוח יותר מאשר בעבר. לאחר שאותרה נחלה למכירה, ולפני שמתחילים בהחלפת טיוטות של חוזים והסכמים, יש כמה שאלות שחשוב לוודא את התשובות עליהן כדי למנוע בעיות עתידיות:

  • סטטוס הנחלה ברשות
  • סטטוס הנחלה במחלקת הנדסה במועצה המקומית
  • סטטוס הנחלה באגודה השיתופית
  • ייעוד עתידי של הנחלה לפי מתווה הפיתוח האזורי
  • האם יש בן ממשיך


בדיקת סטטוס הנחלה ברשויות תפרוש בפניכם תמונה מלאה לגבי : מי בעל הזכויות על הנחלה האם קיימים שימושים חורגים, שעבודים, קנסות או חובות, מהם גבולות הנחלה, האם כל המבנים שהוקמו בשטח הנחלה מוסדרים כחוק ועוד.

ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה אתם מקבלים ליווי מלא לאורך כל התהליך, ונשמח לעזור מהניסיון  רב השנים שלנו בתחום וביכולת לאתר עסקאות כדאיות כלכלית.

פרחי תבלין בנחלת בית בשרון

האם עדיין קיימות נחלות למכירה בשרון?‏

לפעמים נדמה כי שוק הנדל"ן במושבים רדום כבר זמן מה, אך למעשה המצב הוא שונה לחלוטין. בצפייה בכמות עסקאות המכר כפי שעולה ממאגר מידע נדל"ן של רשות המיסים ניתן להבין שהשוק פעיל לגמרי ורבים מהעסקאות נעשות בשל האפשרות של הפשרת קרקעות וקבלת היתרי בניה למגורים.

Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחה באיתור של נחלות למכירה בשרון ולאורך השנים הצלחנו לאתר ולמצוא ללקוחותינו נחלות במושבי השרון שנדמה היה שבלתי אפשר למצוא בהם פיסת נדל"ן אחת למכירה. נכון להיום מספר הווילות במושבים והקוטג'ים הזמינים לרכישה בשרון עולה בקצב תדיר בזכות תנופת בנייה מואצת שלוקחים בה חלק בנים ממשיכים, משפחות שעושות רילוקיישן מערים סמוכות ואנשי האלפיון העליון שמחפשים שקט ושלווה באחוזות רחבות ידיים. ואנחנו מציעים לכם גישה ישירה למכסים אילו וליווי צמוד לעסקה בטוחה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה שש לכם וכמובן שנשמח לאתר בעבורכם את הנחלה המיועדת שתהפוך לביתכם העתידי.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

נחלות למכירה בשרון
דילוג לתוכן