צור קשר עכשיו

בתים למכירה בבני ציון

רעננה ומושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

בתים למכירה בבני ציון - YTM מתמחים בתיווך יוקרה בשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M‏ תיווך יוקרה - בתים פרטיים עם בריכה

המושב בני ציון הוא אחד מהמושבים המוכרים בארץ ורבות בזכות השקט והשלווה שהוא מציע לתושביו, אך באותה נשימה מושב בני ציון נמצא רק במרחק של 4.5 ק"מ מרעננה וכחצי שעה נסיעה מתל אביב. ההיסטוריה של המושב מתחילה עוד בשנת 1947 וכבר אז מרבית מי שהתיישב בבני ציון הגיעה מהמעמד הבינוני והגבוה. כיום בני ציון נחשב לאחד המושבים האיכותיים והיקרים ביותר בישראל כאשר בתים למכירה בבני ציון יכולים לחצות את רף ה – 10 מיליון שקל כמחיר פתיחה והדבר יהיה הגיוני.

Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחה במציאת בתים בבני ציון ובמושבים השונים שמסביב, כדוגמת בצרה ורמות השבים. הבתים שאנחנו משווקים ללקוחותינו הם היוקרתיים ביותר שאפשר למצוא בשוק וכל בית או נחלה במושב שתמצאו בפורטפוליו הנכסים שלנו עבר בדיקות קפדניות כדי להבטיח שמדובר בנכס מרהיב.

לתיאום של פגישת היכרות צרו אתנו קשר.

סלון מטבח - בית למכירה בבני ציון

מה הופך את שוק הבתים למכירה בבני ציון לאחד החמים בארץ

שטח המושב בני ציון הוא כ – 3 ק"מ רבוע ומעבר לכך אין למושב שטחים רבים להתרחב אליהם. העובדה שהמושב גובל מצידו האחד בכביש החוף ומצידו האחר במושבים בצרה וחרוצים, לא מאפשרת התרחבות ובניית יחידות דיור או וילות נוספות וזו אחת מהסיבות המרכזיות שהמחירים בני ציון מרקיעים שחקים, הביקוש גובר על ההיצע.

כיום חיים בבני ציון כ – 320 משפחות, אשר מונות בסביבות ה – 1200 איש, ושטחו של המושב מחולק לנחלות ומשקי עזר בהתאם לחלוקה שנקבעה על ידי "האגודה החקלאית – כפר שיתופי בני ציון". איכות החיים בבני ציון היא מהגבוהות בארץ ודיירי המושב נהנים ממערכת חינוך הפועל במושב, בנוסף לפעילויות שוטפות המתקיימות בעבור בני הנוער והילדים במסגרת תנועת הנוער של האיחוד החקלאי.

בין השירותים הזמינים בבני ציון אפשר למצוא את השירותים הבאים:

 • בריכה
 • מכון כושר
 • צרכניה
 • אולם ספורט וכנסים
 • קופת חולים מאוחדת
 • מגרש טניס
 • ספרייה
 • ריאות ירוקות וגנים ציבוריים
 • ארכיון
 • שני בתי כנסת
 • בית עלמין
בית יוקרה למכירה בבני ציון

נכסים למכירה שניתן למצוא בבני ציון

בשונה מהערים שמקיפות את בני ציון, הייחוד של בני ציון והמושבים האחרים באזור טמון בעובדה שהם שמרו על הווייה חקלאית ודאגו לשמר בכל מחיר את ההיסטוריה החקלאית בצורה שתתבטא בחיי היום יום. לצד שמירה על חוות חקלאיות ונחלות שעדיין מפיקות תנובה חקלאית מכל הסוגים, הצליחו לשמור בבני ציון גם על הצביון הכפרי ועל ערבות הדדית מופלאה. אך מה שמרשים עוד יותר זה שלמרות המראה הצנוע והשלו, מאחורי הגדרות של בני ציון תמצאו כמה מהבתים והווילות המרשימות ביותר בישראל.

סוגי הנכסים שתוכלו למצוא למכירה בבני ציון הוא דינמי ורחב, אך יש כמה סוגי נדל"ן שהם הנפוצים ביותר:

 • בתים פרטיים – מרבית הנכסים שמוצאים למכירה בבני ציון הם בתים רחבי ידיים וצמודי קרקע. מרבית הבתים למכירה בבני ציון מגיעים עם בריכה ועם חלקת אדמה צמודה ורחבת ידיים שעליה במרבית המקרים מדשאות מוריקות.
 • משקים למכירה – מעבר לבתים פרטיים למכירה, תמצאו בבני ציון הרבה משקי עזר ומשקים חקלאיים למכירה. הדבר שהכי חשוב לדעת בהקשר של רכישת משק זה שאם אתם מתכננים רכישה של משק חקלאי, אתם חייבים לבדוק את האישורים שיש לקרקע כדי להבין אם תוכלו לבנות עליה או לא.
 • נחלות – זוהי פיסת הנדל"ן הנדירה ביותר להשגה בבני ציון, אך מי שמעוניין להשקיע באיכות חיים בצורה המשתלמת ביותר שווה לו להמתין ולחפש נחלות למכירה. הנחלות מאפשרות בניה בעבור המשפחה, אך גם בעבור דור ההמשך, מעבר לכך שאפשר לעבד את הקרקע או להשתמש בה למטרות חקלאיות אחרות.
בית יוקרה למכירה - בני ציון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה במושבי השרון

עם ניסיון של יותר מ – 30 שנה בתחום הנדל"ן היוקרתי באפשרותנו לאתר בעבורך את הנכס המושלם ביותר. כמשרד תיווך יוקרה ברעננה שעובד 24/7 על איתור והשבחה של נכסים, אנחנו מסוגלים למצוא כל נכס וזה כולל וילות למכירה, בתים פרטיים במושבי השרון או כל נכס אחר.

בעזרת קשרים אישיים וחמים שפיתחנו לאורך השנים, ובזכות המקצועיות והעבודה הבלתי מתפשרת שלנו אנחנו מסוגלים לפתוח בעבורכם דלתות נעולות שאיש לא חשב שאפשר לפתוח.

משרדנו מאמין בדיסקרטיות ובעבודה חרוצה ללא תירוצים. אנחנו שמחים תמיד שמעמידים בפנינו אתגרים חדשים ונרגשים עוד יותר להצליח לעמוד בהם. אם אתם מעוניינים להכניס שינוי לחייכם ולעבור להתגורר באחד המושבים הנחשקים במדינה, צרו אתנו קשר עוד היום ונתחיל לעבוד בעבורכם על איתור בית למכירה בבני ציון.

בית למכירה - בני ציון - השרון
דילוג לתוכן