צור קשר עכשיו

משק למכירה במרכז

רעננה ומושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

משק למכירה במרכז - י.ת.מ. תיווך יוקרה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים במשקים במרכז

בעשור האחרון, מושבי אזור המרכז והשרון הפכו ליעד מאוד מבוקש למגורים רבים בקרב רבים מתושבי המרכז. מושבי השרון שמצד אחד קרובים מאוד לערי המרכז (ולמעשה נחשבים כמרכז הארץ), ומצד שני עדיין לא ממש במרכז ההומה והסואן, מצאו עצמם ברשימת הישובים היוקרתיים והמבוקשים ביותר בישראל.

חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחה באיתור משקים למכירה במרכז ומציעה ללקוחותיה יחס אישי ושירות דיסקרטי לאורך כל התהליך.

שוק הנדל"ן הישראלי הוא ייחודי בשל עתודות הבניה המוגבלות שקיימות בו, אך גם בשל העובדה שבניגוד לכמות התחלות הבניה שגוברת בכל רבעון, מספר הפרויקטים שמגיעים לנקודת הגמר נמצא בירידה מתמדת ורק בשנה האחרונה נמדדה ירידה של 5% בתחום זה. בתוך כך, המשקים במרכז ובשרון זוכים לתשומת לב ייחודית בזכות היותם הן אפיק השקעה והן אפיק לשדרוג איכות החיים.

בזכות הקשרים הענפים שביססנו במרוצת השנים, תוכלו למצוא בפורטפוליו הנכסים של Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה משקים למכירה במרכז לצד מגרשים לבניה עצמית, נחלות למכירה ווילות יוקרתיות. צרו אתנו קשר לקביעת פגישת היכרות.

משק למכירה במרכז - חצר הבית

איתור משק למכירה

איתור משקים העומדים למכירה היא משימה מורכבת שדורשת ניסיון והבנה מלאה של התחום. הליך המכירה של משק שונה במהותו מהליך הרכישה של וילות ופנטהאוזים, והוא כולל גורמים נוספים מלבד שני הצדדים שמבצעים את עסקת המכר בפועל. בחלק מהמקרים, כאשר מדובר על משקים חקלאים למכירה נדרש לחתום על הסכם נוסף גם מול האגודה השיתופית בשטחה נמצא המשק ובחלק אחר מהמקרים נדרש לחתום על הסכם חכירה מול המדינה.

בנוסף על הסבך הבירוקרטי, חשוב לזכור כי מציאת משק למכירה היא קודם כול שאלה של עדיפויות. בעבור אדם אחד המשק המושלם יהיה כזה שיש בו בריכה ומגרש טניס ובעבור אחר המשק המושלם יוכרע לפי מידת השקט שהוא מאפשר.

בחברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה אנחנו מבינים כי איתור המשק צריך בראש ובראשונה להתחיל מהבנה מלאה של רצונות וצרכי הלקוח ולשם כך אנחנו מתחילים את המסע רק לאחר שאנחנו יושבים ולומדים להכיר אתכם בצורה שתאפשר לנו למצוא בעבורכם את המשק המושלם.

חברתנו היא חברה משפחתית אשר מאוד מאמינה ביחסי אנוש ובשירות אישי המותאם לכל אדם לפי צרכיו. לשם כך אנחנו מציעים לכם ליווי לאורך כל שלבי התהליך בכדי להבטיח שתמיד תהיה לכם כתובת לשאלות. העובדה שבראש החברה עומד עו"ד תובל מלכה (קראו באודות) מאפשרת לכם להיות בראש שקט אל מול כל עסקה שנרקמת. ואם כבר דיברנו על שירות אישי וראש שקט, על כך יכולים להעיד עשרות הלקוחות החוזרים שלנו.

משק למכירה בבני ציון - פנים בית וסלון

מתכננים לקנות משק? דגשים שחשוב שתכירו

הדבר הראשון והחשוב ביותר לדעת הוא שגודלם של המשקים במרכז הארץ משתנה בין מושב למושב. בעבר היו קובעים את גודלו של המשק החקלאי בהתאם לגודלו היחסי של המושב וכל נחלה שכזו הייתה מחולקת לשלושה חלקים – חלק אחד למגורים, חלק שני לעבודה חקלאית וחלק שלישי לטובת הציבור. לאורך השנים השתנו גדלי המשקים בעקבות שינויים בקווי המתאר, תיקוני גבולות בין חברים, הפקעת קרקעות וסיבות אחרות. לפיכך הדבר הראשון שצריך לעשות לפני שניגשים להחלפת טיוטות חוזים בעסקאות רכישת משקים זה לבדוק את כל ההיסטוריה ואת כל הטפסים הרלוונטיים לגודלו של המשק בפועל.

אנחנו ממליצים תמיד לבצע בנוסף גם סקירה של השטח על ידי שמאי מוסמך שיבקר במקום. בדיקה שכזו מצמצמת משמעותית בעיות עתידיות בכל הקשור לשטח המשק. עוד נושא שאנחנו מטפלים בו בעבור לקוחותינו וחשוב מאוד לבדוק אותו בצורה יסודית הוא נושא הזכויות על הקרקע. במקרים מסוימים בעלי הקרקע המקוריים מינו בהליך פרוצדורלי רשמי את זכויות ילדיהם על הקרקע, מה שנקרא גם "זכויות בן ממשיך", וכך גם לאחר שנים שהקרקע לא בחזקת בני המשפחה יכול אותו בן ממשיך להגיע ולטעון לזכויות על הקרקע.

במרבית המשקים תמצאו כי ישנה חלוקה ברורה בתוכניות המתאר אשר מגדירה מהו השטח המיועד לבנייה למגורים ומהו השטח המיועד לעבודה או לטובת הציבור. אך במקרים אחרים ההגדרות מעט מעורפלות ויכולות להכיל שטחים נוספים כמו במקרים של משקי עזר או שטחי עיבוד. מכירת הזכויות על הקרקע במשקים דורשת את עדכון ואישור מנהל מקרקעי ישראל כל עוד הקרקע איננה מהוונת.

בית משק למכירה במרכז

חולמים על משק למגורים – ‏Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה לשירותך

לחברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה הבנה עמוקה עם תנודות שוק הנדל"ן במושבים וביכולתנו לסייע לכם להבין בצורה מדויקת את שווי המשק ואת כדאיות העסקה. אל תוך מכלול השיקולים שיש להביא בחשבון בעת רכישת משק חשוב לדעת להוסיף גם הוצאות נלוות נוספות שעלולות לצוץ, ולהיות ערוכים לתהליכי רישום מרובים. כחלק מהשירות שאנחנו מעניקים, אנחנו מסייעים לכם גם בתהליכים אלו ולאורך כל הדרך נעבוד מולכם בדיסקרטיות מלאה.

בעזרת שירות מקצועי ודיסקרטי, ובזכות ההיכרות שלנו עם הגורמים הרלוונטיים, נשמח לאתר בעבורכם כל נכס בהתאמה מלאה בעבורכם. לפרטים נוספים או לקביעת פגישת הכרות – צרו קשר.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

בית משק מודרני למכירה במרכז
דילוג לתוכן