צור קשר עכשיו

בתי יוקרה למכירה

רעננה ומושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

בתי יוקרה למכירה ברעננה והשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M‏ תיווך יוקרה מתמחים באיתור בתי יוקרה‏

מחפשים בתי יוקרה למכירה בשרון או במרכז? אז כדאי שנכיר.

Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה עם ניסיון מקצועי של יותר משלושים שנה בתחום הנדל"ן היוקרתי ומגוון עשיר של נכסי יוקרה באזור השרון, בתי יוקרה למכירה, וילות למכירה, נחלות ומגרשים למכירה והכל באזור המקסים של מושבי השרון.

מעל 80% מלקחותינו הם לקוחות שהגיעו דרך המלצות של חברים ובני משפחה וזאת בזכות שלושת הערכים שחרטנו על דגלינו, שירות, מקצוענות ודיסקרטיות.

נשמח ללוות אתכם לאורך כל שלבי התהליך, ליווי מקצועי ודיסקרטי בדגש על נכסים שמותאמים בדיוק אליכם.

צרו אתנו קשר ונשמח לעזור לכם למצוא את הבית הנכון ממגוון בתי היוקרה שיש ברשותנו והכל בתהליך איתור נכס מהיר, אפקטיבי ומדויק עבורכם.

לתיאום של פגישה וצפייה בתיק הנכסים שלנו – צרו אתנו קשר עוד היום.

בית יוקרה למכירה - בצרה - צילום פנים מדרגות סלון

Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחים באיתור בתי יוקרה ‏

העלייה באיכות החיים, ועליית מחירי הדירות הרגילות לא פסחו על תחום בתי היוקרה וישנו ביקוש ער לבתים פרטיים.

כל הנכסים המוצעים אצלנו הינם בתי יוקרה העומדים בסטנדרטים הגבוהים שבהם הורגלו לקוחותינו בעשרות השנים האחרונות. כתוצאה מפעילות שוטפת בבניית קשרי לקוחות, ביססנו קשרים פוריים גם עם קבלנים ויזמים, אך גם עם לקוחות עבר, מה שמגדיל את ההיצע הבלעדי שעומד ברשותנו.

בית יוקרה למכירה ברעננה - צילופ פנים מכניסת בית

בתים יוקרה למכירה במושבים הנחשקים בשרון

כמשרד תיווך ברעננה המתמחה בתיווך יוקרה, אנחנו מתמחים בבתים פרטיים ובתי יוקרה המוצעים למכירה בערי השרון ובמושבים השונים באזור השרון. בין המושבים הבולטים ביותר שבהם תוכלו למצוא נכסים בפורטפוליו שלנו נמצאים המושבים רמות השבים, בני ציון ובצרה. 

המגורים במושבי השרון נחשבים לפסגת החלומות של ישראלים רבים ואנחנו גאים בכך שנופלת בזכותנו הזכות לסייע לכם להגשים את החלום הזה. בעוד שרבים פונים אלינו כאשר הם מאמינים שלא יוכלו למצוא בתים יוקרה המוצעים למכירה בבני ציון או במושב יוקרתי אחר, אנחנו מצליחים בזמן קצר למצוא בעבורם את בית חלומותיהם שעונה על כל אחד ואחד מהסעיפים והדרישות.

אם גם אתם מחפשים להגשים חלום ישן ולהתחיל פרק חדש בחיים במושב – צרו אתנו קשר ונשמח לשמוע מה אתם מחפשים כדי למצוא בעבורכם בתי יוקרה המוצעים כרגע למכירה ובהתאמה מלאה.

בתי יוקרה למכירה - מושבי השרון - צילום פנים

בתי יוקרה בשרון - איכות חיים אחרת

אנחנו מבינים ומודעים כי החיים במושב לא מתאימים לכל אחד ואחת וכי ישנם כאלו שמעדיפים לחיות בעיר. מלבד ההיכרות העמוקה שלנו עם מושבי השרון, אנחנו מתמחים בין היתר גם באיתור בתי יוקרה למכירה בשרון עם דגש על הערים המובילות – רעננה, כפר סבא והוד השרון.

הבתים הפרטיים בשרון מתאפיינים בכך שהם רחבי ידיים ונמצאים בסמיכות לריאות ירוקות ובתי הספר האיכותיים ביותר בישראל. כמו כן, לפי סקרי שביעות רצון, תושבי השרון נמצאים גבוה מאוד במדד האושר, כך שמובטחת לכם גם איכות חיים גבוהה ביותר אם בחרתם לגור באזור השרון.

מחפשים בית פרטי עם בריכה למכירה או בית קרקע למגורים? באזור השרון תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים.

נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם למצוא את הבית הבא שלכם – צרו אתנו קשר.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

בית יוקרה למכירה ברעננה - צילום פנים
דילוג לתוכן