צור קשר עכשיו

בית פרטי עם בריכה למכירה

רעננה ומושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

בית פרטי עם בריכה למכירה - YTM מתמחים בתיווך יוקרה בשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M‏ תיווך יוקרה - בתים פרטיים עם בריכה

כשהחום והלחות בחוץ הופכים לבלתי נסבלים בחודשי הקיץ, אין דבר מענג יותר מאשר טבילה בבריכה  צוננת. עכשיו יש לכם את ההזדמנות ליהנות מבית פרטי עם בריכה שתפור למידותיכם עד לרמת הפרט הקטן ביותר. חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחה באיתור של בתים פרטיים עם בריכה למכירה בישובים היוקרתיים ביותר בשרון וברשותנו פורטפוליו נכסים מגוון ובו תוכלו למצוא, מלבד בתים פרטיים, מגרשים לבניה במושבים, פנטהאוזים יוקרתיים עם בריכה ואפילו משקים חקלאים שעומדים למכירה.

לפרטים נוספים על מגוון השירותים שאנחנו מציעים ללקוחותינו, או לתיאום של פגישת היכרות – צרו איתנו קשר.

בית פרטי עם בריכה למכירה

בית פרטי עם בריכה זה כבר לא חלום

ענף הנדל"ן הישראלי נמצא בתנופת שיא חסרת תקדים שמובילה ליותר ויותר פרויקטים חדישים ומרהיבים שמוקמים ברחבי הארץ. עד לפני כמה שנים בית עם בריכה פרטית נחשב כמוצר פרימיום, עם כניסתן של מגוון סוגי בריכות לשוק אשר הוזילו משמעותית את העלויות, התהפכה המגמה וכיום ניתן למצוא מגוון בתים פרטיים עם בריכות, בגדלים ומסוגים שונים. למעשה, בכל בית פרטי ברעננה ששטח המגרש הוא מעל 300 מ"ר ניתן לבנות / להוסיף בריכה , כמובן לפי התקנות העירוניות לגבי גודל הבריכה. עם היצע גדול של בתים עם בריכות כיום ניתן בקלות להגשים את החלום וליהנות מקיץ קריר ונעים בבריכה בחצר ביתכם.

נכון לשנת 2020, קיימות בישראל למעלה מ – 60,000 בריכות שחיה פרטיות אשר מרביתן נמצאות בבתים פרטיים. הדבר אומר שכיום כבר לא צריך לחלום על האפשרות לגור בבית עם בריכה כי כל מי שמעוניין בכך יכול למצוא אחת כזו. אצלנו ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה תמצאו בתים יוקרתיים שיש בהם הרבה יותר מבריכה. אנחנו מתמחים במציאת בתים פרטיים שמותאמים ללקוחותינו באופן מושלם כדי להבטיח שמהרגע הראשון שתיכנסו לביתכם החדש תרגישו בו בנוח.

סלון בית פרטי עם בריכה - למכירה

על היתר בריכה בבית פרטי

רגע לפני שאתם קופצים למים, כדאי שתדעו כי רוב דגמי הבריכות שקיימות כיום בשוק מחייבות קבלת היתר בנייה מועדת התכנון והבנייה ברשות המקומית. לכל רשות מקומית יש הנחיות מפורשות משל עצמה ודרישות שונות לתכנון ובניית בריכות שחיה פרטיות. ככלל אצבע, חוקי העזר העירוניים קובעים שבריכת שחייה פרטית הבנויה בתוך הקרקע (עד לעומק של 180 ס"מ) נחשבת למבנה קבוע, לכן יש לצרף לבקשה תוכנית בנייה מפורטת ומסודרת מאדריכל. את הבקשה להיתר עורך בעבורכם הנדסאי אדריכלות או אדריכל. הבקשה צריכה לכלול את גודל הבריכה, עומק הבריכה, החומרים שממנה תבנה, היכן ימוקם חדר המכונות, גודל המגרש שלכם ואישור בטיחות. כאמור לכל רשות מקומית יש דרישות שונות לבטיחות, ברובן יהיה צורך בגדר גבוהה ושער עם מנעול כדי למנוע כניסת ילדים ללא השגחה. יש רשויות שיסתפקו גם בכיסוי לבריכה – לרוב יהיה מדובר בתריס חשמלי המכסה את הבריכה.

לאחר הגשת כלל המסמכים, תיבחן וועדת הבניה המקומית את הבקשה. היות שדבר הבקשה מפורסם ברבים, זה השלב בו השכנים שלכם יכולים להתנגד לבקשה כבעלי עניין. החוק מתיר זמן מוגדר להגשת ההתנגדות. בתום התקופה יערך דיון ברשות המוניציפלית לגבי ההתנגדות, אם יחליטו כי ההתנגדות בעלת זכות עמידה, יוזמן מגיש ההתנגדות להציג את הסיבה בגינה הגישה התנגדות זו. הגורמים בעירייה יחליטו אם התקבלה או נדחתה ההתנגדות. ניתן לערר על ההחלטה.

אם תחליטו לא להוציא היתר המשמעות היא קנסות גבוהים ותהיו חשודים בעבירת בניה שזו עבירה פלילית על כל המשתמע מכך.

מעבר לדרישת לקבל היתר בנייה חשוב לציין כי בריכות מתועשות, מבטון יצוק או מפיברגלס, יחויבו בהיטל השבחה ובתשלום ארנונה, וחשוב לשים לב לכך כאשר מחליטים לבנות בריכה פרטית בבית.

בית פרטי עם בריכה בשרון למכירה

מצאתם בית פרטי עם בריכה? הנה הדברים שאתם חייבים לדעת

מובן שחשוב לבדוק את ההיתרים ואת הרישום בטאבו של הנכס, בדיוק כפי שהיינו עושים בעת רכישה של כל נכס אחר, אך בבואנו לרכוש בית פרטי עם בריכה חשוב שנדע לבחון גם כמה פרמטרים נוספים.

עלויות תפעול – תחזוקה של בית פרטי עם בריכה יקרה יותר מאשר תחזוקה של בית פרטי ללא בריכה, והדבר נכון גם אם שטחו של הבית ללא הבריכה גדול יותר. תחזוקת בריכה כרוכה בהוצאות: הוצאות מים, חשמל לתפעול חדר המכונות, יותר ארנונה לרשות המקומית, ביטוח הבית ככל הנראה יהיה גבוה יותר ויש עוד הוצאות רבות אחרות. אבל למרות כל אלו, החוויה שהבריכה מעניקה והעבודה שהיא משביחה את הנכס בעשרות מונים הופכות את ההוצאות התפעוליות האלו לזניחות.

תחזוקה שוטפת – אלא אם אתם מתכננים לעבוד עם מנקה בריכות מקצועי, חשוב שתדעו שהתחזוקה השוטפת של בריכה זו עבודה שדורשת זמן. חשוב מאוד לשמור על תחזוקה שוטפת כיוון שהדבר משמר את תפקוד הבריכה. הזנחה של הבריכה עלולה לגרום למחלות במקרה הרע ולסתימות ותקלות אחרות במקרה הטוב. מעבר לתחזוקה השוטפת שווה להזכיר כי לפעמים יהיו הוצאות בלתי צפויות על תיקון הבריכה שיתווספו לחישוב הכללי.

מיקום הבריכה – חשוב תמיד לבדוק דברים כמו המרחק של הבריכה מהבית, הכיוון שאליו פונה הבריכה, השטח שהבריכה תופסת מהחצר וזאת בנוסף לבדיקה של איש מקצוע שיבדוק את המשאבות ואת התפקוד השוטף של הבריכה.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

בית פרטי בשרון עם בריכה למכירה

בטיחות הבריכה – אף על פי שקבלת היתר בניה של בריכה בבית פרטי כוללת בתוכה דגשים בטיחותיים, חשוב לזכור כי האחריות על השימוש בבריכה נופלת על בעלי הבית ולכן עליכם להתייחס לנושא במלוא הרצינות. כיום יש בשוק מגוון של פתרונות לאבטחת בריכות ומניעת גישה מילדים קטנים.

תוחלת חיים של בריכה – פרט שחשוב מאוד לבדוק הוא מתי הותקנה הבריכה בבית שאותו אתם עומדים לרכוש. בהתאם לסוג החומר שבו השתמשו לבנות את הבריכה, אפשר לדעת מהי תוחלת החיים הממוצעת של בריכה מסוג זה ובהתאם לכך להבין האם צפויה לכם הוצאה כספית גדולה על תחזוקת הבריכה בקרוב או שמה יש לכם עוד כמה שנים לכך.

ביטוח – חברות ביטוח מסוימות לא מתלהבות לבטח בתים שבהם ישנה בריכת שחייה פרטית ולכן חשוב לבדוק את האפשרויות שעומדות בפניכם בנושא הביטוח לפני הרכישה. דברו עם סוכן הביטוח שלכם וודאו מראש כי ביכולתכם לבטח את ביתכם החדש.

חשוב להדגיש כי כל הסעיפים האלו נכונים גם באם אתם מתכננים רכישת פנטהאוז עם בריכה.

למגוון הנכסים המעודכן שלנו, צרו קשר.

בית פרטי עם בריכה למכירה ברעננה
דילוג לתוכן