צור קשר עכשיו

משקים למכירה

באזור השרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

משקים למכירה במושבי השרון והסביבה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים במשקים ונחלות למכירה

אחד מהטרנדים הבולטים ביותר של השנים האחרונות מתאפיין במשפחות שמחפשות משק למכירה כדי להקים עליו בתים צמודי קרקע לכל אחד מבני המשפחה. אם אתם מחפשים אחר משקים? הגעתם למקום הנכון כי חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה היא מהמובילות בישראל במציאה ואיתור של משקים למכירה באזור השרון והמושבים כבר יותר משלושים שנה.

פעם החלום של לגור במשק חקלאי היה חלום שהיה שמור רק לבודדים, אך כיום נדמה כי מדובר על החלום הישראלי ורבים מחפשים לעבור ולהתגורר במשק באזור השרון או המרכז – צרו אתנו קשר עוד היום כדי שנוכל לסייע לכם בהגשמת החלום.

משק עם גינה בשרון

משקים, נחלות, על מה מדובר?

הקיבוצים והמושבים בישראל קיבלו עם הקמתם עתודות קרקע נכבדות מהמדינה, כדי לחזק את ההתיישבות העובדת ולגאול את האדמות. ככל שנקפו השנים השתנו גם המקצועות ואמצעי הפרנסה וכיום מעטים הם אלו שמתפרנסים מחקלאות בקיבוצים ובמושבים. 

כדי להסביר מה זה משק אנחנו צריכים להסביר תחילה מה זו נחלה. נחלה היא למעשה השם הכללי של כול המשק החקלאי ובאופן מסורתי היא מחולקת לשלושה חלקים: אזור מגורי בעל הנחלה, אזור לעבודה חקלאית של בעל הנחלה ואזור לעבודה חקלאית המשותף לכלל היישוב. כאשר מדברים על משקים למכירה מתכוונים לאותו אזור שמיועד למגורים.

כחברה השמה לעצמה למטרה, לאתר את כל המגרשים והמשקים הזמינים והאיכותיים ביותר באזור השרון והמרכז, הצלחנו לאורך השנים לבנות מאגר בלעדי של משקים למכירה אשר זמינים באופן בלעדי ללקוחותינו. ההיכרות האישית שלנו עם המושבים, הקיבוצים והאנשים שמרכיבים את האזור מסייעת לנו לחדש ולרענן את המאגר שלנו באופן תדיר, כך שאתם יכולים תמיד להיות בטוחים שנציע לכם את הטוב ביותר.

משק למכירה בשרון

דגשים שחשוב לבדוק לפני קניית משק

בשונה מעסקת רכישת דירה, משקים נרשמים במנהל מקרקעי ישראל ולא בלשכת רישום המקרקעין. הסיבה לכך היא שמרבית הזכויות על המשקים למכירה בישראל שמורים בידי המדינה אשר מעניקה היתרים למגורים ולעבודה של הקרקע, אך לא תמיד ששה להחכיר או למכור.

בדיקה מקדימה במנהל מקרקעי ישראל, בוועדה המקומית לתכנון ובניה והאגודה השיתופית של המושב יתנו לכם תשובה לגבי הרבה שאלות: מי הם בעלי הזכויות בקרקע ומה המצב המשפטי של הנחלה – שימושים חורגים, עיקולים ושעבודים.

תוכלו לקבל תמונה רחבה על היתרי הבניה למבנים בשטח הנחלה והאם קיימים ועומדים צווי הריסה, חריגות או חובות בגין שימוש חורג. קונה לא יכול להעביר זכויות בנחלה על שמו לפני הסדרת החריגות והחובות.

יש לקחת בחשבון את עניין המיסוי וההיטלים בקניית משק. אם בעלי המשק לא דאגו להסדיר את מעמד החלקה מול מנהל מקרקעי ישראל  יתכן ויש חובות קדומים לא תוכלו להעביר זכויות עד הסדרת החובות והמעמד החוקי.

אישור מהמושב – החוק במדינת ישראל מאפשר ליישובים אשר בהם עד 400 בתי אב לקיים וועדות קבלה לפני שמישהו יוכל לקבל אישור לגור בשטחן. הרבה מהמושבים והקיבוצים שבהם יש נחלות למכירה ומשקים למכירה עומדים בקריטריון הזה ולכן חשוב לקבל את האישור המתאים לפני שרוכשים את הקרקע.

בן ממשיך – אם בעלי הנחלה התחייבו בעבר לאחד מילדיהם, הרי שזכויותיהם בנחלה כפפות לזכויות הבן הממשיך ונדרשת את הסכמתו.

סלון מרווח של בית משק למכירה
  • מה מותר ומה אסור לבנות – במשקים רבים ישנו אישור להקים 3 מבנים – 2 בתים עיקריים לבעל המשק וילדיו ועוד בית קטן יותר. מעבר לכך ישנם מקרים שבהם ההיתר הוא נרחב יותר ויכול להכיל גם אישור להקמה של מבנים לא חקלאיים כמו משרדים חדרי אירוח. חשוב לבדוק מה כוללים ההיתרים במשק הספציפי שאותו אתם רוצים לרכוש.

  • פיתוח סביבתי – חלק משוויו של המשק נעשה בהתאם לפרמטרים סביבתיים ולא בהכרח בהתאם לגודל ואיכות הקרקע עצמה. במקרים רבים תהיה למשל לעובדת היותו של מוסד חינוכי בשטח היישוב חשיבות גבוהה שתביא לשווי שוק גדול יותר. גם לתשתיות סביבתיות כמו כבישים וקרבה למרכז היישוב יש השפעה על מחירו של המשק.

Y.T.M‏ נדל"ן – משנים את כללי המשחק

עם ניסיון מקצועי של יותר משלושים שנה ועם אלפי לקוחות מרוצים, אנחנו ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתחייבים שנעשה בעבורך את כל המאמצים עד שיימצא המשק המיוחל. מעבר למאגר נדל"ן בלעדי שבנינו במשך שנים של חיטוט רגליים בין מושבים במרכז ובשרון, ובזכות פיתוח קשרי עבודה וחברות עם הגורמים הרלוונטיים בשטח, אנחנו מציעים גישה שונה לתיווך יוקרה אשר שמה את הרוכש במרכז ומספקת חוויה חיובית ובטוחה לכל התהליך.

צרו אתנו קשר עוד היום לתיאום פגישת הכרות שבמהלכה נלמד להכיר זה את זה כדי שנוכל בסופו של דבר לאתר בעבורכם את הנחלה והמנוחה.

קראו עוד על משקים למכירה במרכז או על משקי עזר למכירה בשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

חצר משק למכירה עם גינת תבלינים
דילוג לתוכן