צור קשר עכשיו

בתים יוקרתיים

רעננה ומושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

בתים יוקרתיים ברעננה והשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

הביקוש הגובר לבתים יוקרתיים

חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחה כבר למעלה מ-30 שנה בהתאמה של בתים יוקרתיים לאלו המחפשים לשדרג את איכות חייהם.  בזכות הניסיון המקצועי שלנו אנחנו מצליחים בזמן קצר לאתר ולהתאים לכל אחד ואחת מלקוחותינו את בית חלומותיהם.

אפשרויות המגורים הזמינות בישראל הולכות ומצטמצמות, כך שזה רק טבעי כי הביקוש לבתים יוקרתיים גובר. רק בשנת 2021 תחום הנדל"ן בישראל הגיע לשיא של כל הזמנים עם 151 אלף עסקאות שמהוות עלייה של 27%  מהשיא הקודם. אם נוציא מהמספר הזה את כל התוכניות הממשלתיות לשיכון כמו "מחיר למשתכן", אז נראה כי מספר הדירות והבתים שנרכשו בישראל ב – 2021 הוא 136.2 אלף.

למעשה הביקוש העיקרי הוא באזורים היוקרתיים יותר כמו תל אביב ואזור השרון שם נרשמה עלייה של קרוב ל – 40% במספר העסקאות. הביקוש הגובר מצדם של אנשי הייטק לחפש בתי יוקרה למכירה באזורים יוקרתיים הקפיץ את מחירי הדירות באותם אזורים בקרוב ל – 20% כך שהמחיר למשל לבתי יוקרה ברעננה ובכפר סבא עמד בשנת 2021 על ממוצע של 2.53 מיליון שקל, בעוד שבתל אביב המחיר הממוצע עמד על 3.75 מיליון שקל.

לנו בחברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה יש מאגר ייחודי של בתים פרטיים למכירה אשר אצרנו בקפידה והוא זמין לביקור בתיאום מראש ובדיסקרטיות מלאה. לעזרה במציאת בתי יוקרה ובתים פרטיים – צרו אתנו קשר.

בתים יוקרתיים - סלון מעוצב עם תאורה ייחודית

י.ת.מ. - מאתרים עבורכם בתי יוקרה

אפשר לדבר הרבה על ההגדרה של בתים יוקרתיים, אבל בעוד שחלק מהאנשים יגידו שבית יוקרתי הוא פשוט בית שמחירו גבוה, אנחנו רוצים להציע מבט אחר.

מבחינתנו, בתים יוקרתיים הם כאלו שמעבר לעובדה שהם נמצאים בלוקיישן הכי נכון והם מעוצבים בקפידה, יש בהם התייחסות מקסימלית לפרטים הקטנים ביותר. כאשר אנחנו מאתרים בית יוקרה עבור לקוח, מעבר לבחינה מעמיקה של הנתונים היבשים (תמחור, רישומים, כשירות למכירה ועוד) אנחנו בוחנים את הבית בראייה של האם הוא מתאים ללקוח, מבחינת המיקום, האווירה, עיצוב פנים הבית ועוד.

מעבר לעיצוב ולנראות של בתי היוקרה שאנחנו מציעים, כל בית ונכס שתמצאו אצלנו במאגר יהיה כזה שמציע עוד המון יתרונות מוספים מעבר – החל בסביבה שקטה ואינטימית, הפרדה מלאה בין הנכס לבין השכנים, בתים פרטיים עם בריכה, גינות חוץ מעוצבות ועוד. אנחנו מציעים מגוון עצום של נכסים ובתים אקסקלוסיביים, מוזמנים ליצור אתנו קשר ולבחון ביחד את פורטפוליו הנכסים שלנו – אולי הבית הבא שלכם מחכה לכם כאן.

בתי יוקרה במושבים בישראל

בתי יוקרה – השקעה נהדרת או התחלה של חיים טובים יותר

בין השירותים השונים שאנחנו מציעים ללקוחותינו תוכלו למצוא תיווך יוקרה של דירות ונכסים חדשים או מיד שנייה, אך לצד זאת אנחנו מציעים שירותים מגוונים נוספים כמו איתור נכסים מניבים להשקעה, ייעוץ בנוגע לנדל"ן וניהול ופיקוח על פרויקטים. המומחיות שלנו היא בשירות מתחילתו ועד סופו, אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך משלב החיפוש והאיתור ועד לרגע שהמפתחות אצלכם ביד.

בין שאתם מחפשים אפיק השקעה באמצעות רכישה של בתי יוקרה או וילות יוקרה שתוכלו להשכיר או להשביח, ובין שאתם מחפשים לשדרג את חייכם ואת משפחתכם במעבר לבית צמוד קרקע עם בריכה. הצוות שלנו מציעה גישה שונה לתחום הנדל"ן, גישה אישית ואנושית המציעה תהליך אישי, מקצועי בטוח ויעיל למציאת הבית הבא שלכם.

בית יוקרה מודרני

תיווך בתי יוקרה עם YTM

  • תהליכים פשוטים – למרות שאנחנו מדברים על תיווך יוקרה ועל בתים יוקרתיים, אנחנו תמיד מנסים לפשט את העניינים המורכבים ולהציג אותם בצורה נוחה וידידותית כדי שתוכלו להבין את כל הפרטים.

  • יעילות ואפקטיביות – בזכות דרכי הפעולה ויחסי האנוש שלנו, פיתחנו לאורך השנים רשת של קשרים עם קבלנים, דיירים ובעלי נכסים שונים ברחבי הארץ. הקשרים האלו מאפשרים לנו בנייה של מאגר נכסים יוקרתיים כדי להציע לך הליך חיפוש מהיר ונוח יותר.

  • ניהול משא ומתן – באמתחתנו ניסיון עשיר בניהול מו"מ וזאת בזכות העובדה שבראש החברה עומד עו"ד תובל מלכה, מתווך מורשה ועו"ד מגשר בהכשרתו עם ניסיון של יותר מ – 30 שנה בתחום.

  • סטנדרט ואיכות – כשמדברים על תיווך יוקרה צריך להציע גם שירות יוקרתי שיתאים לסטנדרטים. אצלנו תמצאו גישה ייחודית לנדל"ן שמאמינה בשירות ובאנושיות כערכים עליונים שמביאים לתוצאות איכותיות יותר.
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

בתים יוקרתיים - סלון הבית
דילוג לתוכן