צור קשר עכשיו

מגרשים למכירה במושבים

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

מגרשים למכירה במושבים - השרון והסביבה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים בתיווך מגרשים במושבים

חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחה כבר למעלה מ–30 שנה באיתור מגרשים למכירה במושבים. לאורך השנים הרבות שבהן אנחנו פועלים בתחום זה ראינו כי קהל לקוחותינו מתחלק לשתי קבוצות עיקריות – כאלו המחפשים מגרשים לבניה עצמית כדי שיוכלו לגור בהם וכאלו שמחפשים מגרשים למכירה למטרות השקעה. כדי להציע לכם את השירות הטוב ביותר, אנחנו מציעים מגרשים וקרקעות בשתי הקטגוריות האלו ונשמח לעמוד גם לשירותכם ולהציע לכם את שירותנו באיתור מגרשים למכירה ובניית תקציב לבנייה עצמית במושבי השרון והסביבה

צרו אתנו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות.

מגרשים למכירה במושבים

מאתרים בעבורכם מגרשים במושבים

בשנים האחרונות החיפוש אחר מגרשים למכירה במושבים צובר תאוצה ויותר משפחות מחפשות איכות חיים טובה יותר מחוץ לערים הצפופות. השלווה והפסטורליות שמציעים המושבים במרכז הארץ, יחד עם הקרבה לתל אביב, יצרו שוק פורה של הזדמנויות בעבור כל מי שרוצה להשתקע עם משפחתו באווירה כפרית אך עדיין ליהנות מכל היתרונות של מרכז הארץ.

למושבים יש הילה ייחודית בתרבות הישראלית, מצד אחד מדובר על סמל העבודה הציונית ועל האליטה החברתית הקלאסית, אך מן הצד השני במשך שנים ארוכות אנשים חיפשו לגור בערים גדולות כך שמחירי הנדל"ן במושבים ירדו פלאים. למרות כל זה, המושבים שבאזור השרון והמרכז הצליחו תמיד לשמור על מעמדם ולכן לאורך ההיסטוריה הם עדיין נחשבו למקומות מועדפים.

כיום, כאשר מציאת מגרשים לבנייה עצמית במושבים, במיוחד בשרון ובמרכז, נחשבת לנחלתם הבלעדית של אלו אשר כבר מחזיקים בקרקע, אנחנו ב – Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מגדילים את המאמצים ומרחיבים את תשתיות איתור הנכסים שלנו כדי שנוכל להמשיך ולהציע ללקוחותינו את האפשרויות הטובות והאיכותיות ביותר שזמינות בשוק.

מטבח בית במושב בשרון

הניסיון שעושה את כל ההבדל

כאשר מדובר על איתור מגרשים למכירה במושבי השרון והמרכז נדמה כי הביקוש גובר על ההיצע, אך זה נכון רק על פני השטח. מתחת לפני השטח קיימת במושבים תנודה ערה של קרקעות ומגרשים למכירה, הבעיה היא שכדי להיחשף לכך יש צורך להיעזר במשרד תיווך מנוסה שמתמחה בתחום עם הקשרים הנכונים והידע המקצועי הנדרש.

ניסיון מקצועי של יותר משלושים שנה בעולם נכסי הנדל"ן והתמחות ספציפית באזור השרון המתפתח מאפשרים לנו לתת לכם שירות מקצועי ועניני בכל הקשור לעסקאות נדל"ן במגרשים, משקים ונחלות במושבי השרון.

עם יותר מ–80% לקוחות חוזרים ומוניטין גבוה לאורך השנים אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו וליהנות מפורטפוליו נכסים פוטנציאלים השמורים ללקוחותינו בלבד.

בעסקאות נדל"ן מורכבות כמו רכישת נחלה במושב, יש חשיבות רבה לליווי צמוד לאורך כל תהליך הרכישה. אין לנו ספק שהניסיון הרב שלנו בקיום עסקאות נדל"ן מורכבות שכאלה שבוצעו באזור השרון ובמושבים בפרט, ההיכרות העמוקה שלנו עם כל הרגולציות הנדרשות ע"י ועדות התכנון והבנייה השונות יחסכו לכם זמן רב בהתנהלות הבירוקרטית אל מול גופים כמו הועדה המקומית לתכנון ובניה בדרום השרון, ועדת התכנון והבניה בחוף השרון, עיריית רעננה ועוד ויובילו אתכם לעסקה בטוחה וכדאית והכל בהתנהלות מהירה ואפקטיבית.

בית פרטי שהוקם על מגרש במושב בצרה

אילו סוגי מגרשים למכירה במושבים תוכלו למצוא אצלנו ב – ‏Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה?‏

כמשרד תיווך ברעננה אנחנו ממוקמים בקרבה רבה למושבים היוקרתיים ביותר בשרון ובמרכז. לאורך השנים היינו מעורבים במאות עסקאות ביישובים כדוגמת בצרה, בני ציון, רמות השבים ואחרים, וכך בנינו תשתית רחבה של אפשרויות למגורים והשקעה בעבור לקוחותינו.

בין סוגי המגרשים שתוכלו למצוא אצלנו ישנם:

  • מגרשים לבנייה עצמית
  • משקים חקלאיים
  • משקי עזר
  • נחלות שלמות


וזאת כמובן לצד עשרות נכסים כמו וילות, קוטג'ים, דו משפחתיים ובתים פרטיים שונים שאנחנו המתווכים המורשים היחידיים שלהם.

לפרטים נוספים או לקביעת פגישת היכרות – צרו אתנו קשר עוד היום.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

בית בבניה עצמית על מגרש בשרון
דילוג לתוכן