צור קשר עכשיו

נחלות למכירה

נחלות במושבים בשרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

נחלות למכירה במושבי השרון והסביבה

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. אנחנו מתמחים בנחלות למכירה

נחלות למכירה הן מפיסות הנדל"ן הנדירות והמבוקשות ביותר במדינת ישראל. בחברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה תמצאו מאגר בלעדי של נחלות למכירה במרכז בארץ ובאזור השרון המבוקש, לצד פורטפוליו אקסקלוסיבי של בתים יוקרתיים, וילות יוקרה למכירה, מגרשים למכירה ועוד. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם 24/7 לאורך התהליך, מרגע שתחליטו שברצונכם לרכוש נחלה ועד למציאת הנחלה הרצויה.

לקביעת פגישת הכרות – צרו אתנו קשר עוד היום.

נחלה למכירה בבני ציון

נחלות למכירה במרכז ובשרון מאתרים עם ‏Y.T.M‏ נדל"ן ותיווך יוקרה

חברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה היא מהמובילות באיתור והכשרה של נחלות למכירה. עם ניסיון של יותר משלושים שנה בתחום הנדל"ן שעובד לשירותכם, אנחנו מציעים את השירות המלא והאיכותי ביותר בענף הנדל"ן.

עסקאות רכישה של מגרשים לבניה עצמית, משקי עזר ובעיקר נחלות במושבים נוטות להיות סבוכות ומורכבות. מדובר על תהליך בירוקרטי שבהרבה מהפעמים כרוך בזמני המתנה ארוכים ובדקויות משפטיות שמצריכים הבנה עמוקה בתחום וגורם מקצועי מלווה.

אנחנו יכולים לומר בפה מלא ועל כך גם יעידו עשרות הלקוחות החוזרים שלנו, אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי ופרטי העסקה, משלב בחינת הנחלה, כדאיות העסקה כמו גם הליווי הנדרש בסבך הבירוקרטיה והרישום כך שהכול ייעשה כמו שצריך באופן הכי מקצועי ובטוח ואתם תוכלו ליהנות בסופו של דבר מהמנוחה והנחלה.

פנים בית - נחלה למכירה במושבים בשרון

דגשים שחשוב להכיר על נחלות

על פי רשות מקרקעי ישראל, ההגדרה לנחלה היא "קרקע חקלאית שהוחכרה לחוכר לתקופה ארוכה לצורך פרנסתו ומגוריו והמהווה יחידה משקית חקלאית אחת". משמע נחלה היא למעשה קרקע המשלבת בין מגורים לחקלאות, אך חשוב לשים לב כי הקרקע מוחכרת לחקלאי והלכה למעשה היא לא נמצאת בבעלותו.

נכון להיום, רשות מקרקעי ישראל היא הבעלים הרשמי בטאבו של יותר מ – 90% מהקרקעות הקיימות במדינת ישראל. בחלק מהמקרים הבעלות על הקרקע שייכת לגוף ממלכתי אחר כדוגמת הסוכנות היהודית לה שטחים רבים, או קק"ל ורט"ג שמטפלות בשמורות הטבע והאזורים שאינם מיועדים לבנייה. על פי החוק, אי אפשר למכור את הקרקעות האלו וניתן להחכיר אותן באחד משלושת האופנים הבאים:

  • הסכם חכירה – היו נהוג לפני קום המדינה ובדר"כ הם היו לתקופה ממושכת של כ – 49 שנים. הסכמים אלו נחתמו בין חברי האגודות החקלאיות לבין קק"ל או מנהל מקרקעי ישראל.

  • הסכם משולש – זוהי אחת משיטות החכירה המוכרות והנפוצות אשר למעשה נחתמת במעמד שלושה צדדים. מנהל מקרקעי ישראל משכיר את הקרקע לסוכנות היהודית והיא זו שמשכירה אותה בתורה לאגודה השיתופית המבקשת להתיישב בה.

  • הסכם דו צדדי – מתקיים באופן ישיר בין האגודה השיתופית לבין מנהל מקרקעי ישראל. לאחר שנחתם ההסכם, האגודה מקצה את השטח למגורים ולעבודה לאחד החברים בה אשר מעמדו החוקי הינו "בר רשות".
נחלה למכירה ברמות השבים

כאשר מדברים על נחלות למכירה, מדברים הלכה למעשה על השטח כולו. זה אומר שחלק מהשטח מיועד למגורים וחלק מיועד לחקלאות. החלוקה הרשמית היא כדלקמן:

    • חלקה א' – חלקה זו היא האזור המיועד למגורים ולכן זוהי החלקה הקבועה והעיקרית של הנחלה והיא זו שאליה מתייחסים בעיקר כאשר מדברים על נחלות למכירה.
    • חלקה ב' – חלקה זו מיעודת לחקלאות ובהרבה מהמקרים היא לא נכללת בהסכמי חכירה או מכירה, כיוון שהיא מיועדת להמשך עבודה חקלאית בשטחה.
    • חלקה ג' – החלקה הזו אומנם נמצאת בשטח הנחלה, אך היא לא שייכת לה באופן בלעדי. חלקה ג' בנחלות נמצאת באופן מסורתי בידי האגודה השיתופית והיא מיועדת לבניית מבני ציבור או מבנים בעלי אופי כללי המשרתים את חברי האגודה.

אז איך ניתן לקנות נחלה למגורים?‏

בעבר האפשרות לרכוש נחלה, או להתגורר בשטחה של אחת, הייתה שמורה רק למתיישבים החברים באגודה השיתופית. בשנים האחרונות השתנו הנהלים והחוקים, כך שכיום כל אחד יכול לרכוש את הקרקע. 

משרד Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחה בעסקאות של נחלות ומשקים למכירה. בראש החברה עומד תובל מלכה, אשר בנוסף להיסטוריה עשירה של יותר מ-30 בתיווך, הוא מתפקד גם כעו"ד מגשר כך שביכולתו לזהות בעיות משפטיות לפני שהן צצות ובשורה התחתונה להביא לעסקה יעילה ואפקטיבית. צרו אתנו קשר ונשמח לעזור.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

מטע מנגו בנחלה במרכז
דילוג לתוכן