צור קשר עכשיו

וילות למכירה בשרון

ברעננה ובמושבי השרון
י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

מבחר וילות למכירה בשרון

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

Y.T.M. מתמחים בשיווק ומכירת וילות בשרון

כשמדברים על איכות חיים גבוהה, מדברים בדרך כלל על השילוב בין הנוחות שבחיים בעיר גדולה לבין פינות החמד והריאות הירוקות שאפשר למצוא במושבים. אזור השרון הוא האזור שנחשב בעיני רבים לזה שמציע את איכות החיים הטובה ביותר בישראל בזכות השילוב של כל הגורמים האלו ועוד רבים אחרים. בחברת Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה אנחנו מתמחים באיתור של וילות למכירה בשרון בעבור משפחות אשר מעוניינות לשפר את איכות חייהן. לפרטים נוספים ותיאום של פגישת היכרות – צרו איתנו קשר עוד היום.

סלון רחב עם מדרגות לקומה שניה בוילה למכירה בשרון

הביקוש לווילות בשרון הולך וגובר

ככל הנראה לא נחדש דבר אם נפרט כאן את הסיבות והגורמים שהובילו לכך שאזור השרון נחשב לאחד האזורים האיכותיים ביותר למגורים בישראל, בשנים האחרונות יש גידול עצום בכמות האנשים הרוכשים מגרשים במושבים כדי לקבוע בהם את בתיהם. בעקבות הביקוש ההולך וגובר, בשילוב עם מצוקת הקרקעות שקיימת באזור זה, יש בשוק כיום פחות וילות המוצעות למכירה כך שמלאכת איתור הנכס נעשית מאתגרת במיוחד ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

זוגות צעירים, אשר מרביתם נולדו וגדלו באזור השרון, מגלים לפתע כי אין באפשרותם לרכוש דירה בעיר הולדתם והם נאלצים להגדיל את טווח החיפושים שלהם. רק כדי לסבר את האוזן ולהבין את הסיבות לכך נציין כי בעשור האחרון מחירי הקרקעות באזור דרום השרון (כפר סבא, רעננה, הוד – השרון והמושבים שבטווח) עלו ב – 50% וכיום חצי דונם של מגרש העומד למכירה ברמת השרון, למשל, מגיע למחיר של 1.25 מיליון דולר ואף הרבה יותר.

בניגוד למה שמקובל לחשוב, שוק הווילות למכירה בשרון תוסס וחי. העלייה החדה בכמות מתעשרי ההיי-טק ומספר הנכסים אשר נרכשים על ידי תושבי חוץ אומנם הקפיצה את המחירים לרמות חסרות תקדים, אך למרות זאת ישנם רבים אשר יכולים להרשות לעצמם רכישת דירה באזור זה ולפי בדיקה שערך המגזין "כלכליסט" – בין השנים 2019 ו – 2021 צמח היקף עסקאות לרכישת דירות יוקרה ב – 23% והוא עומד כיום על 2.68 מיליארד שקלים.

וילה למכירה בשרון

Y.T.M‏ - מאתרים בעבורכם את הווילה המושלמת בשרון

משרד Y.T.M נדל"ן ותיווך יוקרה מתמחה כבר למעלה מ – 30 שנה בתיווך יוקרה בהתמחות יתירה באזור השרון. לאורך השנים האלו פיתחנו שיטות עבודה ייחודיות כדי לאתר בעבור לקוחותינו את הנכסים המושלמים בעבורם. מכיוון שתחום הווילות בשרון עמוס בתחרות, הדבר החשוב ביותר הוא היכרות אישית עם בעלי נכסים וקבלנים, אשר בזכותה אנחנו יכולים להציע לכם פורטפוליו נכסים ייחודי ובלעדי שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

לאורך תהליך איתור ורכישת הווילה היוקרתית המתאימה לצרכיך, תמצאו אצלנו צוות מסור ומיומן שזמין בעבורכם בכל רגע נתון ויודע להשיב על כל שאלה שיש לכם על הנכס. אנחנו ב – Y.T.M נדל"ן, מבינים כי מה שמעניין את לקוחותינו זה דיוק והתאמה מלאה לצרכיו, ולכן אנחנו מציעים גם ליווי מקצועי של עו"ד מטעמנו שיוכל לתווך ולסייע בכל האספקטים השונים.

בין הנכסים השונים שתמצאו אצלנו יש הרבה יותר מאשר וילות בשרון. אנחנו מחזיקים בבלעדיות גם נחלות למכירה כמו גם משקים למכירה, לצד פנטהאוזים עם בריכה וצמודי קרקע יוקרתיים. כל הנכסים שתמצאו אצלנו עוברים בדיקות מקיפות לפני כן ותוכלו למצוא אצלנו את הפרטים הקטנים והגדולים שחשוב לדעת על כל נכס ונכס לפני רכישתו.

וילה למכירה באזור השרון - חדר שינה מעוצב

הבדיקות שמומלץ לבצע לפני רכישת וילה ‏

כחלק מהשירות שאנחנו מעניקים ללקוחותינו, אנחנו נוהגים לעשות את הבדיקות הבאות בעבורכם, אך במקרה שאתם מעוניינים להבין את הנושא של רכישת וילות מעט יותר לעומק תוכלו למצוא כאן פירוט של מספר בדיקות מקדמיות שחשוב לעשות לפני שחותמים על עסקת רכישה כלשהי.

זהות הבעלים החוקיים – בבדיקה פשוטה שמבצעים במשרד רישום המקרקעין של ישראל אפשר לוודא את זהות הבעלים החוקיים של הנכס.

מידע תכנוני – האם יש זהות בין היתר הבניה שניתן לבית לבין מה שבנוי בפועל? האם יש אפשרות לאחוזי בניה נוספים שלא מומשו? במידע התכנוני תוכלו לראות האם ננקטו בעבר הליכה תכנון ובניה כנגד בעלי הנכס? האם העניין הוסדר?

צווים ועיקולים – בדיקה בסיסית וחיונית שכן במידה והנכס ממושכן לטובת חובות של בעל הנכס או מעוקל ואז אין התכנות לעסקה.

מה מתוכנן באזור – בניין מגורים רב קומות שמשקיף לחצר שלכם ויפגע בפרטיות שלכם? או בניין ציבורי שיצור רעש ותנועת רכבים בכל שעות היום?

כל הנקודות שצוינו עד כה ניתן לבדוק ברשות המקומית בוועדה לתכנון ובנייה.

תקינות הנכס – כיום יש חברות מקצועיות העורכות בדק בית מיוחד לפני קנייה לזיהוי פגמים נסתרים או שינויים שנעשו בנכס ויכולים לפגוע בטווח הארוך ביציבות הנכס.

מימון – במידה והנכם זקוקים למימון חיצוני עליכם לבדוק האם אתם עומדים בקריטריונים למשכתנא.

הסכם שיתוף – מאחר ורוב הבתים בישראל נמצאים על חלקות משופות דרוש הסכם שיתוף עם השותפים שלכם על הקרקע. ההסכם הוא הפרד ומשול על החלקה ומעגן את הזכויות והחובות של בעלי הקרקע. שימו לב – במידה ואין לנכס הסכם שיתוף המסדר את רישום החלקות בטאבו, זאת אומרת שיש בעלים מרובים על אותה חלקה לא תוכלו לקבל משכתנא מהבנק שכן הבנק לא יוכל לזהות את חלקו בנכס המדובר.

חברת Y.T.M  נדל"ן ותיווך יוקרה עובדת בעבורכם מסביב לשעון לאיתור עסקאות נדל"ן חכמות וכדאיות. לקבלת פרטים נוספים על שיטת העבודה הייחודית שלנו והנכסים העדכניים שזמינים אצלנו – צרו אתנו קשר.

י.ת.מ. תיווך יוקרה, ניהול והשקעות נדל"ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! עשרות שנים של רקורד מוכח שעושים את כל ההבדל!

וילה יוקרתית למכירה בשרון
דילוג לתוכן