צור קשר עכשיו

קוטג' דו משפחתי - השרון והסביבה

קוטג' דו משפחתי

מה ההבדל בין קוטג' לדו משפחתי?

קוטג' דו משפחתי הוא פתרון דיור איכותי שמתאים למשפחות שרוצות לחוות איכות חיים משודרגת. אזור השרון עמוס בשדות ושטחים חקלאים ולאורכו ולרוחבו אפשר למצוא קוטג'ים רבים למכירה. אנחנו, חברת Y.T.M תיווך יוקרה, כבר שנים רבות מתמחים בהתאמה של בתים למשפחות באזור המרכז והשרון ונשמח לסייע גם לך למצוא את בית חלומותיך.

מה זה דו / קוטג' (או קוטג' דו משפחתי)?

כדי להבין מה זה דו / קוטג', אנחנו צריכים קודם להבין מה זה קוטג'. לפי ההגדרה המקובלת, קוטג' הוא בית צמוד קרקע שיש לו גינה פרטית ולרוב 3 כיווני אויר בשונה מווילה שהיא מוקפת מכל צדדיה בגינה ונהנת מ – 4 כיווני אויר. דו / קוטג' אם כך הוא בית פרטי צמוד קרקע שחולק קיר משותף עם בית דומה.

לכאורה הבחירה בדו משפחתי למגורים נדמית כפשרה, אך למעשה מדובר על בחירה שחוסכת כסף רב. המחיר של שטח אדמה הוא אחד הפקטורים העיקריים במחיר הכולל של הבית. הבחירה בווילה בשרון אולי מאפשרת פרטיות גדולה יותר אך היא מגיעה עם תג מחיר גבוה. כיום ניתן למצוא דו משפחתיים יוקרתיים על מגרש של דונם, כאשר כל בית בנוי על שטח של 500 מ"ר מינוס שביל גישה המאפשרים את מרב הפרטיות ואיכות חיים של וילה.

חשוב להבין שעם תכנון אדריכלי נכון של דו משפחתיים וצורת מגרש אידיאלית, מלבד חלוקת קיר משותף, אין קשר בין הבתים וכל אחד זוכה לפרטיות מלאה. במרבית המקרים אפשר למצוא כי אפילו הכניסה לבית נפרדת מהכניסה לבית השכנים, וכך רמת הפרטיות לא נפגמת אפילו במאומה.

איך לדעת אם קוטג' דו משפחתי מתאים לך?

כל אחד מאתנו מרגיש בבית אחרת. יש כאלו שחייבים מרחבים ושטחים פתוחים בעיניים כשהם קמים בבוקר ויש כאלו שלא יכולים לסגור את היום בלי להסתכל מהמרפסת שלהם ולהביט על כל העיר מלמעלה.

מניסיוננו, אנשים רבים מוצאים את הבחירה בדו משפחתי בערי השרון (דו משפחתי בכפר סבא / דו משפחתי ברעננה) כפתרון המושלם כיוון שבשתי הערים הללו ישנן שכונות קוטג'ים רבות שמחזקות את התחושה של שילוב קסום בין עיר לכפר וכך אפשר למעשה ליהנות מאפשרות של לחיות בעיר אבל להרגיש כאילו חיים בכפר. אם מוסיפים על כך את העובדה שאזור השרון נמצא במרחק של כחצי שעה מתל אביב ובמרחק נסיעה סביר מכל מקום בארץ, כמו גם הנתונים הדמוגרפים של ערי השרון (לטבלת דירוג הערים לפי מדד דמוגרפי וסוציואקונומי כנסו) שמצביעים על אזור איכותי ביותר.

Y.T.M תיווך יוקרה – מוצאים בעבורך את הקוטג' הבא

חברת Y.T.M תיווך יוקרה הוקמה על ידי תובל מלכה אשר מעניק שירות ייחודי ומקצועי בכל הקשור לעסקאות נדל"ן באזור השרון. שירות ומקצועיות מהמעלה הראשונה בזכות ניסיון רב שנים כמתווך מוסמך והתמחות בנכסי נדל"ן באזור השרון (וילות, פנטהאוזים, דו משפחתי ועד מגרשים, משקים, נחלות ועוד). כמובן החשיפה וההיכרות רבת השנים עם עסקאות דומות שנעשו באזור מבטיחה טיפול מקצועי, מהימן ויעיל אל מול כל הרשויות והפרוצדורות המעורבות בעסקאות מעין אלה.

הייחוד בדרך הפעולה שלנו הוא בכך שאנחנו רואים את הלקוחות כשותפים למסע משותף. כדי שנוכל למצוא בעבורכם את בית החלומות הבא, אנחנו מבקשים להכיר אתכם מעט יותר לעומק וזה נעשה במהלך שיחה נעימה על כוס קפה בו אנחנו לומדים על הרצונות ועל הצרכים המדויקים שלכם.

לאורך כל התהליך אנחנו עובדים בעבורכם וחושפים אתכם לאפשרויות קסומות שאולי לא חשבתם עליהם כאפשרות בכלל עד עתה – החל בנחלות במושבים ומגרשים לבנייה עצמית, דרך בתים בבצרה ובני ציון ועד דופלקס ברעננה. הצוות שלנו לא ינוח לרגע ויסרוק כל פינה כדי לוודא שאנחנו מוצאים בעבורכם את האפשרויות הטובות והמתאימות ביותר.

לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישת הכרות – אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר עוד היום.

דילוג לתוכן